Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mountain bike-ot szeretnék...

Mountain bike-ot szeretnék venni. Max 60000 a keret. Inkább hobbi szinten használnám. Eljutni a bol b be. Gyerekkel tekerni. Csak úgy. Terep nem jellemző de ugye az utak olyanok mintha terep lenne. Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 16:59
 1/4 szlory ***** válasza:
100%
E célra a RockRider 520at kéne célozni. Ha nem fér bele, akkor a 340.
2017. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz tekerni terepen, akkor jobb lenne e célra egy olcsóbb használt országúti..én is eddig montival tekertem szilárd úton, de vettem országútit és ég és föld az élmény az outi javára. ha a rossz utak miatt aggódsz, az érthető. meg lehet vele amúgy birkózni, de mtb akkor sem indokolt, akkor vegyél egy trekkinget szerintem. annak is nagy vékony kerekei vannak (kicsit vastagabb mint az országútié, de általában van rajtuk (kérdéses minőségű) első teló és van, vagy lehet rá szerelni csomagtartót, ami gyerekkel tekerni nem egy rossz dolog, ha már hosszabb távra merészkedtek. csomagtartó táskáa nagyon praktikus lenne neked, sok cucc, kaja, víz szerszámok beférnek és nem neked meg a gyerekednek kell cipelni a hátatokon.
2017. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sirius cougar-t néztem 60-ért.Szerintetek?
2017. aug. 17. 09:36
 4/4 anonim válasza:
gyerekekkel való tekerésre, és hobbi bicajozásra felesleges a MTB, inkább ajánlok egy kényelmes trekking kerékpárt vagy egy városi bicajt, valamint 60 ezerért nem lehet jó MTB-t kapni,ennyi pénzért viszont már egész jó városi bicajokat lehet kapni, esetleg használtat is érdemes nézegetni. előző kommentelővel nem értek egyet, véleményem szerint a rockrider 520 azért ennél komlyabb bicikli, nem lenne kihasználva
2018. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!