Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen telefontartót vegyek...

Milyen telefontartót vegyek biciklire?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata? Egy csomó fajta létezik, az egyszerű gumis "pókháló"-tól kezdve egészen az autós stílusig. Akinek van és bevált, belinkelné a sajátját? Néha rázós földúton is tekerek, így nem merném egy ismeretlen, gagyi kínaira bízni a telefonomat.

2017. aug. 23. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor van haszna, ha folyamatosan szükséged lenne pl a gps-re vagy ilyesmi. Amugy meg nem nyomogatod ut közben. Én a váztáskában hordom, strava úgy ismegy. Illetve futáshoz van karpántom, az bringázáshoz is tökéletes. Lidl-benmost lehet kapni, vázra is, karra is.
2017. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért kellene, mert ezek a péklapát telefonok már kettétörnek a zsebemben :) GPS nem szükséges, mert van okosórám. Inkább csak az lenne a lényeg, hogy könnyen elérhető legyen.
2017. aug. 24. 07:28
 3/7 tothp ***** válasza:
Karpánt, vagy egy kicsi (2-3 literes) hátizsák. A sérülés veszélye is kevesebb.
2017. aug. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kapni olyan vázra előre tehető táskát, amibe belefér egy 5.5" telefon is. Pont emiatt vettem, sajnos meg is bántam mert nagysága miatt minden tekerésnél hozzáütődik a térdemhez. Én azzal oldottam meg a helyzetet hogy vettem egy olcsó, kis telefont ami befér a nyereg alatti táskába :)

De ha ez nálad nem opció, akkor hátizsák. Vagy telefontartó, ebay-en nézz körül, vannak egész jók, pl. ebből tuti nem fog kiesni: [link]

Olyanban nem bíznék mint amit kocsiba szoktak tenni, simán kirázódhat földúton.

2017. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szlory ***** válasza:

A gumisokat felejteni, szétversz vele mindent. Én a motoros telefontartókat javaslom, ugyanis azok éppúgy a 22.2 körüli átmérővel bíró kormányrúdra vannak kitalálva. A táska szerű zippzáras van, amit fentebb is például linkeltek. Persze macera zippzározni, de vízhatlan/porhatlan és egy védőréteg pluszban. Valamikor valahol tavasszal próbálgattam erős rugósokat, ami szintén jól tartott, de azoknál fontos, hogy olyan legyen, ami "L" profilú, azaz a képernyő pereme "elé" behajlik a körmeivel - lehetőleg 2 átellenben lévő saroknál. Úgy bírják a rosszabb utat is.


De ha van okosóra, én inkább tenném pl. háromszög táskába a vázra, onnan egy zipp és kint van, addig viszont egész védett pozícióban tud utazni.

2017. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szlory ***** válasza:
Ha jól emlékszem, ez vagy legalábbis nagyon ilyesmi volt az: [link]
2017. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 30. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!