Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ehhez a vázhoz melyik villa...

Ehhez a vázhoz melyik villa kompatibilis?

Figyelt kérdés

Van egy (19"os) MTB vázam, ami 29es kerekeket tud fogadni. szeretnék hozzá merev villát venni, de műszaki analfabéta vagyok. Azt tudom, hogy sima egyenes menet nélküli 1 1/8os villanyakút kell keresnem, de maga a villa hossza mekkora legyen, hogy beépíthessek megfelelő méretű országúti kerekeket? Nézegettem, a villák egyik tulajdonsága a beépítési magasság, ami azt adja meg, hogy milyen magas a villa a tengelytől a nyakig mérve, vagy mekkora teleszkóp méretével egyezik meg.

A vázhoz eredetileg 100mm-s teleszkóp volt. akkor ezt hogy kalkuláljam? Köszi a segítséget!



2017. aug. 29. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A teleszkópot mérd le a leírt ponton és kész! A teleszkóp gyári adatait neten meg lehet nézni service manual néven, abban van kép a méretekről.
2017. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ohh hogy ennyi eszem nem volt....szégyenlem magam. de köszönöm a választ. megpróbálom megkeresni neten, remélem meglesz, mert már eléggé kifutott darabról van szó. Köszi még 1x
2017. aug. 29. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!