Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri Fatbikeot venni városi...

Megéri Fatbikeot venni városi használatra?

Figyelt kérdés
Fatbike tulajdonosoktól kérdezném, városban nagyon nehéz tekerni? Nagyon tetszenek ezek a kerékpárok, de mielőtt vennék egyet érdeklődnék városi használatáról

2017. szept. 3. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Városban használom , nem sokkal nehezebb tekerni , amint meg indulsz vele meg van a lendület lazán megy . Szeretem a vacak utak miatt mert sokkal lazábban el megyek vele a vavak uton mint más biciklivel . Meg ha ott csámborognak a bicikli úton és nem akarnak arrébb menni lazán le megyek a fűre és mint ha mi se lenne el húzok melletük . Télen is kivánló , a friss avon ami alatt nincs annyi jég azon is lazán el lehet menni vele . Én lazán le/fel megyek vele a padkán ez bírja rendesen es sima monti meg érzi a rossz utat meg a padkát is . Lendületet szerezni kicsit nehezebb mint sima városival , de gyorsan meg lehet szokni . Én nem is fogok sima utcai bringára fel ülni .

27"es kerekekkel 32 fokos váltóval lehet ezzel is állat mod menni . A nagy keréknek hála mert jo a tapadás nehezebben veszti a lendületet mert alapol nagyobb a lendület mint sima bringával .

2017. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Arra jó, hogy menőnek érezd magad rajta. De a többiek azt hiszik majd, hogy a széles gumikkal a kis fütyidet kompenzálod..kb ennyi..még mtb-t se javasolnék városi használatra, nem hogy fatbike-ot..egyáltalán nem praktikus..és semmi nem indokolja, hogy ilyet vegyél. De egyértelmű hogy csak vakításra kellene, de szerintem inkább nevetséges látványt nyújt. Persze vedd meg ha akarod és érezd jól magad.
2017. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tothp ***** válasza:
100%

szerintem a fatbike-ra nem gyártanak városi gumit. Számolj azzal, hogy ami van, azt az aszfalt megeszi. A gatyád rámegy.

Az pedig nem igaz, hogy alig nehezebb hajtani. persze, pörög a kerék, mert nehéz. De haladni nem nagyon lehet vele. a saját bringámon másfél Bar nyomás eltérést megérzek, akkor ez a traktorkerék, ami szerintem max 3 barra fújható, biztos ragad, mint a rágó.

2017. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Jelenleg is fut a rendőrségi ügyem, kisfiammal mentünk a járdán mikor megjelent egy ilyen feltűnési viszketegséges idióta és akkora lendület volt a bringájában, hogy nem tudott megállni, az utolsó pillanatban kaptam el előle a gyereket, 10 méterrel később megállt, de olyan idegállapotban voltam, hogy 2 fogától búcsúzott... valószínűleg felfüggesztettet fogok kapni az ügyvédem szerint.
2017. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kialakításán látszik hogy sport kategória , susnyásba mezőn jégpályán tuti . Hobbira való . A reklám tesztekre teszek mert el kell adni a 3 kiló körüli áron , ez alatt már ki lehet fogni profi trekkinget crosst ...
2017. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IronYpetya ***** válasza:

Volt egyszer egy kanos MTB, aki jól megrakott egy cruiser lánykát. 9 hónappal később megszületett az első fatbike.


A városban gyakorlatilag ezt fogod látni belőle. Egy terepesített krúzert. És mint minden ilyennel, nem haladni kell, hanem csordogálni. Mint a fing a szélben. Arra mész, amerre akarsz. Aztán ha rossz felé tévedsz, legfeljebb kiverik a fogadat, mint kettővel fentebb jelezték.

2017. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Városi használatra nem éri meg.
2017. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!