Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Városi használatra 29er vagy...

Városi használatra 29er vagy trekking?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Illetve 180cm magas 80 cm belső lábhosszal milyen méretek lennének megfelelőek?



2017. júl. 26. 09:35
 1/6 szlory ***** válasza:

Méreteidet itt ellenőrizheted: [link]


Neked a 20"-t dobja, Alpina esetében a vázkialakítás miatt én a 21"-t javaslom, ha nem tudod előtte kipróbálni, akkor főleg. Hosszú stucnija van, legrosszabb esetben abból kell egy rövidebb. Vagy másik modellt keresünk..


Ebben az árkategóriában nagyon semmit kapsz sajnos, úgyhogy a felszereltségi színvonal azonos. Ezt leszámítva a városba fölösleges egy 29er, böszmébb, elképzelhető hogy nehezebb is. Az Alpina viszont Kellys vázat használ, a teleszkópnak van némi rugózása (4 centi kb a valóságban :D), fel tudsz rá szerelni csomagtartót és sárvédőt is ha kell. A tárcsafék vakítás, városban meg ilyen árért a V-fék megfelelő kell hogy legyen. És még szerintem szép is a maga módján.

2017. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

21''????????

Nekem van 28!!'' os binyom!!!

Am én a trekkinget javaslom

2017. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy kalkuláltam, hogy a trekking 21 lesz a megfelelő.Nem kell igazából semmi extra csak guruljon :)
2017. júl. 26. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 neked a kereked 28"-... nem a bringád...

Én városba cross-t vagy trekkinget vennék, bár attól is függ, melyik városba...

29 az böszme, nehezen manőverezhető...

Am én dirt/street párti vagyok, nem közúti városi közlekedésben nincs ennél gyorsabb eszköz... mindenen át jelszóval...

2017. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De igazából a vázméreteket próbálld ki, nekem országútiból is, montiból is, mindenből 2-3vagy több mérettel kisebb a kényelmes, mint amit a kalkulátorok ajánlanak. Pedig 195magas vagyok csak kicsit gerincferdült :)

Outiból pl hosszútávon 53-54 es méret jön be, velem egy magasak meg 57-60as kecskéken lovagolnak.

2017. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Győrben használnám, 21 van meg 19 de inkább a 21-et rendelném meg
2017. júl. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!