Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet még kapni a LIDL-ben...

Lehet még kapni a LIDL-ben Crivit kerékpárszerelő-állványt?

Figyelt kérdés

Vagy máshol, ebben az árkategóriában?

Több klónját is látni a neten.



2017. szept. 9. 07:42
 1/6 anonim válasza:
Ha látod a klónjait a neten, akkor lehet kapni. Rendeld meg.
2017. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
cikkekben, tesztekben láttam logikusan nem boltban.
2017. szept. 9. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Orosházán láttam még 1-2 hete.
2017. szept. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szlory ***** válasza:

én tegnap láttam, hogy az utolsót megveszik Bicskén :)


Aldi+Lidi váltogatva szokta árulni, szerintem akkor most az Aldi jön. Van, amikor 7xxx Ft-ért, van, amikor 9xxxx-ért (most, Lidl).


Arra figyelj, hogy az erős megcsavarodást nem szereti, kikopik, aztán pörög mint a helikopter. Amúgy jó kis cucc, ha nem zúzod le (utána inkább idegesítő lesz). Annyi csak, hogy pl. középcsapágy szereléseket kerékre állítva végezd, ne az állványon.


Az állvány befogó pofáját mindig vízszintben v. függőlegesben használd, úgy tovább bírja majd. 15 kilós bringáig teszteltem, azzal a tömeggel még vállalhatóan elboldogult.

2017. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 11. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma reggel nálunk egy raklappal volt. Szó szerint. Nem számoltam meg, de biztosan 100+ db volt belőle.
2023. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!