Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol lehet jó ár/érték arányú...

Hol lehet jó ár/érték arányú őszi/téli kerékpáros ruházatot venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék késő őszig, vagy akár télen is bringával járni dolgozni. Jó lenne, ha kisebb esőben sem ázna át a ruha. Ehhez szeretnék bevásárolni, de ruhát nem szívesen rendelek internetről, jobb felpróbálni. Decathlonban semmi nincs készleten, más boltot pedig nem nagyon ismerek, ahol van elérhető áron választék. Szeretném 40-50ezerből megúszni a dolgot.

2017. szept. 16. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig a deki pont jó erre a célra, épp most jött a hírlevelük melyben az őszi bringás cuccokat ajánlgatják. A lidlben is szoktak ilyentájban őszi bringás cuccok lenni, vettem ott már én is, bár a dekisek talán jobbak. Amúgy munkába járáshoz én praktikusabbnak találom a túrázós ruházatot, ebben úgy-ahogy a civil környezetbe is beilleszkedhetsz, nem fogsz megszállott bringásnak tűnni. Túra kabát, ami esőálló, túranadrág, van bélelt is, ha eső van, akkor vízálló nadrág meg kamásli, és vízálló túracipő vagy bakancs.
2017. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Én is decathlonra gondoltam először, de egyszerűen semmi nincs a webshop szerint. Szinte mindenre azt írja, hogy nem kapható, így meg sokra nem megyek vele. Igaz, a túrás cuccokat nem néztem. Melóban át szoktam öltözni, így nem abban a cuccban kell beilleszkedni. :)

A hírlevél nekem is jött. lábmelegítő csak M-esben van, 900-as mez sehol nincs, 500-as is csak Budapesten. Szóval szép, hogy küldik, de akkor tegyék is elérhetővé a terméket.

Lidlben még nem láttam ezeket, Aldiban lesz pár cucc jövő héten, bár sajnos csak feszülős fazonú nadrágot láttam.

Vagy esetleg még maradhat mégis az internet, Muddyfox cuccok jó áron vannak a sportsdirecten, csak tartok tőle, hogy mennyire lehet a mérettáblázat alapján belőni.

2017. szept. 16. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne online, menj be decába. Hétfőn zárva az összes, állnak át a táli dolgokra.
2017. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bementem hétfőn, vettem egy hosszú ujjú mezt, aláöltözőt esőnadrágot. De pl. kabát, esőkabát nem volt olyan, ami kellett volna. Amit vettem, azzal amúgy egyelőre elégedett vagyok. Ma vettem egy Aldis garnitúrát is, de a mez kicsi. A nadrágba még épp bele tudom préselni magam, azt megtartom.

Lesz még egy köröm a decathlonban, mert szeretnék még egy kabátot, esőkabátot, meg ha létezik, valami fejfedőt, ami véd a hidegtől és esőtől is.

2017. szept. 21. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül a túrás dolgoknál is, ott is sok szél/vízálló dolog van.
2017. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam ott is, de a túrás esőkabát is mérethiányos volt, a nadrágok közt pedig ami látszott, hogy bírja a szelet, vizet, az látszott, hogy brutálisan meleg is. Télre mondjuk lehet, hogy jó. Kérdés, hogy mennyire kényelmes benne tekerni. Pl. volt rajtam egy túrás softshell kabát, és nem lenne tökéletes tekerni, mert elöl meggyűrődik, lóg, ahogy ülsz a bringán, hátul meg felcsúszik.
2017. szept. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!