Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen túrakerékpárt érdemes...

Milyen túrakerékpárt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy-egy férfi és egy női trekking kerékpárt venni, lehetőleg már sárvédővel, lámpával esetleg csomagtartóval is felszerelve, mellyel úton, de ha kell, könnyebb terepen is jól lehet közlekedni. Megbízható legyen, de az ára max. 80 ezerig lehet, persze ha fele ennyi még jobb. Hol, és milyen márkát keressek?
2010. máj. 27. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

nem fogod elhinni, bicikliboltban!

mondjuk az árból ítélve nem teszkósat meg decathlonosat akarsz.

az enyémet spec a 11kerben a váli utcában vettem.

8 éve 50rugó volt, van rajta minden, afféle országúti monti.

2010. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de mint ahogy magad is rögtön megcáfoltad az első kijelentésed, nem csak bicikliboltban vásárolható. A decathlonos pl. miért nem jó? Pont ott láttam 80 ezer körüli nagyon masszívnak tűnő, teljesen felszerelt bringákat, ami még méretre is elég nagy volt a páromnak is. Ezért szeretném tudni tapasztaltabbaktól, hogy milyen gyártmány és milyen értéktől megbízható. Nem napi használatra, és nem több 100 km-ekre, csak nyáron egy-egy hosszabb túrára kell.
2010. máj. 28. 08:04
 3/8 anonim válasza:

[link]

barátomnak ilyen van, kb. 2000 km tett meg vele, semmi baja nincs még :D (felszerelve 50 ezer)

amúgya KELLY márkák is szuperek :D

2010. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 31. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló amit linkelt egy nehéz acéldarab, a legfosabb váltóval.

Lényegesen JOBBAT lehet kapni ennyiért használtan( minimum alu váz és alivio vagy deore váltók) normális kormánycsapággyal, FÉM pedállal)

ezen leginkább a névért fizetsz

2010. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt is köszi! Annyit már a montinál én is tapasztaltam, hogy a nehéz váz nem előny, a többiről nincs tapasztalatom, simano váltóm volt eddig. A használtakat is nézegettem a hirdetésekben, de azzal megint csak az a bajom, mivel nem értünk igazán hozzá, megvehetünk valami ócskaságot is, garancia pedig nincs rá.
2010. jún. 2. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Tudom a magyar ember ott spórol ahogy tud - ezzel én is így vagyok. Biciklik is elég széles skálán mozognak..

Ha az a lényeg hogy új legyen akkor ajánlom figyelmedbe ezt:

[link]

ebben az árkategóriában, teljes felszereltséggel ez egy jó döntés lenne - vagy továbbra is tudok javasolni egy használt, de újszerű darabot jobb felszereléssel.

Az utóbbinak csak annyi a feltétele, hogy egy kis odafigyelés kell, és minimális 'hozzáértés'

2010. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, lassacskán azért kiokosodom.
2010. jún. 3. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!