Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Merida kerékpárt olcsón hol...

Nory0722 kérdése:

Merida kerékpárt olcsón hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jó merida biciklit,első teleszkóposat,széles gumikkal,gyengébb terepre és városba egyaránt. 160 magas vagyok,és 53 kg,nem nagyon értek hozzá,de azt tudom,hogy ez jó márka. Szeretném használni legalább 8-10 évig,és max 60ezrem lenne rá. Van esélyem,hogy ennyiért kapok valahol?


Köszönöm előre is!


2011. szept. 26. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de mivel nem nagyon értek hozzá,így használtan nem szeretnék venni,mert nem is igen látom,mit kell nézni rajta. Tehát csak új érdekelne.
2011. szept. 27. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi be egy nagyobb kerékpárboltba. Neked 16" (S) váz fog kelleni. Neten ne rendelj, próbáld ki előtte. Viszont 60ezer hát...Egy gyengébb Cross kijön belőle.
2011. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon szánnék rá többet,mert tesóm elég hanyag,és tudom,úgyis használná... a másikért is a szívem szakadt meg,mikor láttam,hogy itt-ott lepattant a festék,meg borult vele... hasonlóak.


Köszönöm egyébként.

2011. szept. 27. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!