Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudtok ajánlani olyan női...

Tudtok ajánlani olyan női trekkinget, amin gyárilag Shimano XTR váltó van?

Figyelt kérdés
Trekkinget szeretnék venni, 17 col vázasban,nőit,28-as kerekekkel,teleszkóppal. Amiket találtam eddig, Csepel és társain csak sima gagyi shimano váltó van. Olyan kellene, ami XTR-es.

2017. szept. 16. 16:24
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
De miért XTR? Az trekkingre kb. ágyúval verébre, azzal egyetértek, hogy egy Acrea/Alivio kevés, de már egy Deore is bőven jó (János hegyről simán lejöttem egy Deore XT-vel, normál úton meg úgy vált, int egy álom). XTR-t szerintem félmillió alatt nem nagyon fogsz találni, ha lejjebb adsz az XTR-ből, akkor a Trek, Cube, Scott-ok közül érdemes nézegetni újonnan. (Specialized, Kona, KTM is jók, viszont nagyon drágák ebben a kategóriában.)
2017. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olcsó gépen nem fogsz gyárilag ilyen váltót találni. Mivel ott a gyártó nem csak a szett húzza profira, hanem a vázat, a kerekeket, az összes kiegészítőt. Nem véletlen, hogy csepelben és társaiban nem találsz ilyet, mert az kb az opelbe szerelt ferrari motor esete lenne.
2017. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy minek?
2017. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elképzelni nem tudom, mi értelme XTR váltónak trekkingen, de szerintem a gyártók is így vélekedhetnek, különben nem írtál volna ilyen kérdést, és már megvetted volna a bringát.

Vedd meg külön a bringát és a váltót, aztán cseréld le/cseréltesd le.

2017. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

Nem hiszem, hogy találnál ilyet. Az XTR egy versenycélra fejlesztett alkatrészcsalád, a trekking pedig jellemzően nem ilyen felhasználásra való.

Persze ha van rá igény, akkor a gyártók ezt is kielégítik -azonban nem a "Csepel és társai" alsókategóriás gépei között kellene keresned ezeket.

2017. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyet nem igen fogsz találni.

Mondjuk nem lehetetlen vannak ilyen elvetemült gyártok akik feldobnak egy teljesen felesleges alkatrészt a bringára ami jol mutat és drága,de a bringa amugy egy hulladék fhos,de "xtr váltoja van" ami jellemzően nem igaz,mert 1komponens(hàtso váltó) az a többi max. deore. De semmi baj így legalább eladható 3xáron.


Amugy az xtr verseny alaktrész,a treking viszon nem verseny bringa.

Jellemzően a kényelmes közlekedés/ hosszú utak megtétele a cél.

2017. szept. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Kösz mindenkinek a válaszokat.
2017. szept. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!