Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek majomság lenne...

Szerintetek majomság lenne ilyen csapatmezt venni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy piros Trek országúti bringám, szeretném lecserélni a nadrágot és a mezemet egy Trek-Segafredo csapatmezre, ami szerintem nagyon jól illene a bringámhoz, nem csak mert "trek" de a színei miatt is. Szerintetek nem néznének majomnak az emberek? Lehet azt gondolnák tour de francosnak képzelem magam, pedig nem erről van szó, meg így is úgy is meg fogom venni, de érdekelne a véleményetek! :) Köszi

2017. szept. 21. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Én mindig megmosolygom azokat, aki mindenféle cégemblémával teleaggatott bringásmezben tekernek. Ugyan miért hirdetnek egyetlen márkát is, amikor ezért egy fillért sem kapnak? Nekem kicsit szánalmasnak tűnik, ráadásul a mez sem lehetett olcsó, tehát még neki került pénzébe. Szerintem gáz, olyan mintha a vuelta élmezőnyétől szökött volna meg, vagy inkább lemaradt, de senki se szólt neki hogy vége a versenynek. Pardon, én így látom, biztos sokan menő dolognak tartják...
2017. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Azok a sportolók, akik ruhája úgy néz ki, mint egy hirdető/reklámoszlop, pénzt kapnak a reklámozásért.

Te ingyenreklámot akarsz csinálni.

Nyugodj meg, ez nem majomság! - a majom nem lenne reklámhordozó inggyé'!

2017. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat. Ez nem a reklámozásról vagy a pénzről szól..egyszerűen csak tetszik..neked fizet a Nike, hogy felvedd a pulcsidat? azon is van márka jelzés..nem. és még te fizetsz azért, hogy megvedd. Nézhetjük így is.
2017. szept. 21. 16:28
 4/7 A kérdező kommentje:
ráadásul mit fizetnének egy mezei bringásnak? :D ki fog azért bármit is megvenni, mert én elmentem mellettük a templom mellett biciklivel és azt olvasták le a mezemről hogy "segafredo" :D még ha versenyeznék akkor azt mondanám oké..de így?
2017. szept. 21. 16:30
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Egy mez alapvető funkciója nem a kinézet. Speciel nekem az eddigi legjobb egy szép bugyirózsaszín T-Mobile-os mez. Adott esetben a legnagyobb lelki nyugalommal hordom; akinek nem tetszik, ne nétte.
2017. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vicces hogy leszólják a kérdezőt, közben meg a sima ruhák is mind erről szólnak.

Nike, Adidad, Converse, stb...

Vagy hordanak az emberek Mercis, Ferraris, stb sapkát, pólót, az nem gáz?

Vagy mások meg gyakorlatilag foci metben szaladgálnak az utcán.


Amúgy nincs ebben semmi extra nagyon sok bringást látok így szerintem jól néz ki.

2017. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, jöhetnek még, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Nem önigazolást vártam a kérdésemre, de köszi utolsó. Én is így látom, ahogy te..

Bár igaz, hogy nem a divat az elsődleges szempont, de ha egyszer minőségi a mez, miért ne lehetne szép is? :) én adok az ilyesmire is.

2017. szept. 23. 14:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!