Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen defektálló külső...

Milyen defektálló külső vegyek mountain bike-ra?

Figyelt kérdés
Most Traveller Cross (26 x 1.90) van rajta. Nem tudom már, mikor vettem, de elég régi.

2017. okt. 26. 15:11
 1/6 anonim válasza:
2017. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. okt. 27. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

CST Salvo. Olcsó, tartós, reflexcsíkos, 5mm defektvédelemmel királydinnye ellen is jó.

Nekem nem jött be az 1,75 szélesség, 3 városi kör után cseréltem vissza a ballonos 2,35-re, így ha kell egy pár írj!

2017. okt. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utánanézek.


egyelőre nem kell még, megpróbálom ezekkel az ócska külsőkkel kihúzni a telet. 1 hete nem volt defekt.

2017. okt. 28. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont télire sajnálod megvenni? Kicsit kifagy és lehasad a felniről! Ha nem tudsz megállni meghalsz..
2017. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

annyira nem kopottak még, múltkor raktam fel róla képeket, azt írta a többség, h az idei évet még ki lehet vele húzni.

inkább az lehet a baj, h mintha kisebb lyukak lennének a külsőn, évekig áttoltam üveges járdán a Duna-parton, és tartok tőle, h ezért van sok defekt.

2017. okt. 31. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!