Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen defektálló külsőt...

Milyen defektálló külsőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Eddig a Schwalbe Marathon green, vagy plus szimpatikus, csak kicsit drágállom.

Melóba járni kéne, 2x20km naponta, főleg aszfalt-ótvar aszfalt, kicsi földút, erdő. Szeretném, ha 6-6,5 bar-ra fel lehetne fújni, most maxxis detonator van rajta, ami az erdei úton nagyon csúszik, és hetente kapok defektet kis üvegszilánkoktól. Méretben 32-622 van rajta, ilyet keresek. (másnéven 700/32C)


2011. dec. 22. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Rubena gumikból vannak ebben a méretben is APS-es gumik. Nem vagyok tisztában ezek áraival, de ha abból indulok ki, hogy a MTB verseny gumijaik kb. fele annyiba kerülnek, mint a Schwalbe hasonló kategóriájú külsői, akkor talán ezek is elfogadható áron kaphatók.
2011. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem pont a kérdésre válaszolok, de kb. 3 hónapja használok Slime folyadékkal töltött belsőket. Amit előtte halálos veszedelemként kerültem: abszolút felelőtlenül megyek át még az akácerdőkön is, több kilométert tekertem le erdőkben. Nem volt egy "normál" defektem se. Pontosabban kihúzom a királydinnyét és fél perc múlva már nem ereszt :)
2011. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra én is gondoltam, de szerintem ha a kérdező 6-6,5 bar-on akarja használni, akkor az szerintem neki nem megoldás, mivel akkora nyomás kifújja a lötyit. Ráadásul ha üvegszilánk vágja ki a gumit, akkor sem sokat ér.

De mountainbikeon 2-3 bar között mindenképp hasznos dolog.

2011. dec. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A Rubena tényleg jól néz ki, de egyelőre náluk nem láttam olyat ami méretben jó a bicóra, és nem túl sima mintázatú. Nézegettem a honlapjukat, de belezavarodtam a táblázatokba és a rövidítésekbe. :)

Slime-ot nem akarok, próbáltam már ilyesmit montin, de valahogy sikerült eltömítenie a szelepet is, úgyhogy aztán se ki, se be.

2011. dec. 23. 21:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, megválaszolva a kérdést, végül Schwalbe Marathon lett rajta, a greenguard verzió, ebike-nál 6300 Ft, remélem jó sokáig kitart. :)
2012. febr. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!