Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Főként országútisoknak szól a...

Főként országútisoknak szól a kérdésem. Ti milyen étrendkiegészítőket használtok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában semmit. Nem kell bedőlni a reklámokban, felére nincs szükséged. Ha tudom hogy hosszabb utakra fogok menni akkor kampányszerűen szedek izületvédőt, van izotóniás pezsgőtablettám aztán ennyi..persze lehetne minden szarra költeni a pénzt de nem érdemes. talán még a magnézium izomgörcs ellen..
2017. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Milyen izületvédőt szedsz?
2017. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magneb6-ot Lcarnitint szedek, vagy Isostart, nagyritkán gélt is, de a műzliszeletet és a zabfalatokat is szeretem. Tekerés után fehérje shaket.
2017. nov. 6. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, Joint x vagy artho guard-ot szedek, mindkettő bevált, legalábbis nem fáj semmim és a térdem kattogása is elmúlt már (eredetileg ezért kezdtem el szedni)


A l carnitin egy áltudományosan bizonyított maszlag, én is vettem de lebeszéltek róla, felét ki is dobtam..azt a pénzt inkább tartsd meg és fejleszd a bringád, vagy tedd félre hogy ha valamit cserélni kell, legyen mihez nyulni.

Az energy gel-eknek is van létjogosultsága a szememben, ha olyan hosszú útra mész, hogy nem tudsz vagy nem akarsz sok kaját vinni, akkor az ad energiát, de az emberi gyomor nem a takonyszerű zselék emésztésére van berendezkedve, pár száz km után egy izmosabb dombon kidobod a "nem oda való" anyagokat a gyomrodból..szóval használd ha akarod, de ne vidd túlzásba, meg semmi mást se. Vitaminokat ásványianyagokat pótold.

2017. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, az artho guardot most vett öcsém, ő még nem tudott róla véleményt mondani mert kb 2 napja szedi, de örülök hogy bevált neked, én is kipróbálom majd, az l carnitin után pedig utána olvasok, ezt nem hallottam még róla.
2017. nov. 6. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja hát a shop builder-es csávok meg a többi dicséri, hogy segít zsírt égetni de CSAK megfelelő diéta mellett. Szerintem akkor magától a diétától fogy a zsír nem ettől a drága vacaktól..vagy ha mégis segít akkor olyan kis mértékben, hogy nem érdemes kidobni rá 5000+ Ft-t fél liter ilyen szarra
2017. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!