Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha kerékpárt szeretnék feladni...

Ha kerékpárt szeretnék feladni a postán az ország egyik végéből a másikba, mennyi a postaköltség?

Figyelt kérdés
26"os kerékpárról van szó

2017. nov. 5. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs bedobozolva, feladni sem tudod!
2017. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Postán őrültség lenne feladni, brutál sokba lenne, futárral érdemes. Míg a postán lemérik a tömegét, és az lesz a mérvadó a díjnál, a futárnál a méret. Csak 1 pl. postánál egy kis adapter ami kb 30dkg, 1600Ft-t volt, akkor eg kerékpár az kb 25-30ezer ft-t, míg a futárnál kb 2-3ezermax.
2017. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudnám, minek válaszolnak ilyen hülyeségeket...

Fel lehet adni postán, 3500 Ft körül van, de nem azért "őrültség", hanem mert a Posta egy trágya. Figyelni kell, mikor jön, el kell menni a postára feladni, igaz nem kötelező dobozban, elég betekergetni folpack-kal, többször kaptam már így. De feladni én futárral adom fel (legegyszerűbb a jófogásos). 3000 Ft, készpénzzel tud fizetni az ügyfél a futárnak és majd elutalják neked, a kézbesítés díját levonják maguknak, kijön a csomagért és elviszi a másik küszöbre, előtte telefonálnak mindkét félnek, hogy otthon van-e. Annyi a hátránya, hogy szerezni kell egy bringásdobozt.

És a kézbesítést nem úgy számolják, mint az utazást, hogy kilométerre. Tökmindegy, hogy a szomszédba küldöd vagy Lőkösházáról Sopronba...

2017. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
DPD csak dobozba viszi el ők a legolcsóbbak , de ha túl méretes akkor az MPL is megfelelő . Mindkét cég megrendelőjét töltsd ki és a kalkulátor kiadja az összeget . Bringás boltoknál és sportáruházaknál érdemes körül nézni . A pedált érdemes kitekerni , a láncot váltókat alaposan bezacskózni és a kormányt leengedve elfordítani . 3-4 ezer környékén van ami a vevőre terhelhető .
2017. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Voltam csomagos postás,nem egyszer vittem ki kerékpárokat,volt hogy csak a kormány volt elfordítva meg a pedálok befordítva és kész-lehetett tologatni rakodás közben,vagy csak fóliába betekerve,sosem volt dobozban.

Szerintem csak a súly számít,ugyanannyi a postaköltség mint ~15-20kg bármi másé.

2017. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most olvastam, h okt. 18 óta 1990 Ft a háztól házig szolgáltatás.
2017. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!