Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol találok orr nélküli nyerget?

Hol találok orr nélküli nyerget?

Figyelt kérdés

Láttam már képeket róla, viszont egy webhelyet nem találtam, ahonnan rendelne lehetne.

Mintegy 20 ezret szánnék rá, de akár tovább is mennék, ha nagyon nincs semmi.


2017. nov. 7. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem linkelek, mert már jártam úgy, hogy törölték a kommentem, de beírtam googleba, "hogy Noseless Saddle"

tehát szó szerint orr nélküli nyereg, és elsőre kihozott egy csomót amazonon. nem is kerestem tovább, de tuti, hogy sok másik helyen is találnál.

2017. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szlory ***** válasza:
Igen, néha elég agyamentnek tűnik a moderálási rendszer errefelé/mostanság. Az Adamo is gyárt ilyesmit, meg "félorrosat".
2017. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

na most magyarázza el nekem valaki, hogy ez mire jó? :)


amellett, hogy bűn ronda, nagyon instabilnak érezném a kerékpárt az "orr" nélkül mert azzal szépen lehet stabilizálni.... főleg ha jól meg van rakva a bringa minden földi jóval

2017. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1-2 köszönöm, már találtam is több megfelelőnek hatót


#3 termékenység, sőt, impotencia szempontjából nagyon nem mindegy, milyen a nyereg, elvileg ezek most a legjobbak ilyen szempontból

lehet, hogy bénán néz ki, de nem annyira, mint egy löttyedt farok :D

2017. nov. 8. 19:47
 5/14 anonim ***** válasza:

hát engem ilyen marhaságokkal nem lehet megetetni :)


erre jó a sima "lyukas" nyereg is pár ezer forintért....

2017. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó, elvileg az még rosszabb, mint a sima, hiszen a kisebb felületen ugyanakkora súllyal nyomod a lágyékodat, tehát még jobban árt a lyukas, mint a nem lyukas, teli nyereg
2017. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

pont hogy nem nyomja a lágyékomat :D

mert a "seggcsontomon" ülök


amíg sima nyergem volt éreztem, hogy nyomja ott a dolgokat, de ez a lyukas egyáltalán nem, és iszonyat kényelmes, szinte már le sem akar szállni az ember róla, míg egy kényelmetlen nyergű bringán alig várja az ember, hogy leszállhasson :)

2017. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül nem azokkal forgalmazzák a bringákat.

És nem a lágyékon ülünk hanem az ülőgumon ami a shegg.


Igen instabil,ezért nem gyártják a nagy gyártók.De nincs rolla információ ezért időről-időre kitalálja vki,pàran rendelnek,de rájönnek,hogy marhaság. De mivel ez ilyen utolérhetetlen e-bay gyartó a kutya sem törödik azzal,hogy megkeresse és elmondja nekik:ez így baromság.

2017. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na ezt mondom én is...

sosem ültem ilyen nyergen, de így látatlanban is nagyon instabilnak és veszélyesnek tűnne vele a bringázás...

2017. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendeltem egy példányt, tavasszal beszámolok a tapasztalatokról.
2017. nov. 9. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!