Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol vesztek télire kerékpáros/...

Hol vesztek télire kerékpáros/futó ruhát?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első tél, hogy komolyan végigsportolom az egészet. Viszont nincs normális téli futó/kerékpárosruhám így úgy érzem eljött az ideje beszerezni egyet.

Ti hol szoktatok ilyet vásárolni? Cél, hogy -20fokban se fagyjak halálra, de ne is 15 réteget kelljen viseljek. Az ár nem számít.


2017. nov. 11. 08:20
 1/8 anonim válasza:
kicsi boltba vegyél ahol azért jo minöségü trek,cube,KTM bicajokat lehet kapni ezrk a legolcsobbak és a legmegbizhatobbat és az a tapasztalatom hogy ilyen helyeknél az eladok is kedvesek és segitő készek tehhát egy pici márkaboltban
2017. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a turkálókat ajánlom, nagyon jó cuccokat lehet kifogni, 10 ezer Ft feletti pólókat, pulcsikat vettem, volt amelyik teljesen új, eredeti papírcímkével volt.
2017. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én D..lon áruházban vettem ruhát, de az kevés, -5 fokig jó. -20 fokba nem lesz elég a bolyhos bringás naci. Aláöltözet kell, 3 réteg ruha és a térdedre külön védő. Víz és szélálló felső rész válassz, hogy a hólé ne fagyjon rád.

Aláöltözet hogy tartsa a meleget (akár egy polár pulcsi), bringás gatya, hogy legyen egy következő réteg (bolyhos és kívül sűrű szövés hogy zárjon) és plusz 1 az időjárás ellen (kabát, kamásli, vízálló nadrág).

Nőiben láttam cicanacit műszőrme béléssel, férfiban is biztos találsz csak jégeralsó néven! Vagy XXL-es női! :D

A térdedre külön tegyél 1 réteget, nagyon hamar tönkre lehet tenni az ízületeket!

2017. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Néztem már kissebb boltokban de sajnos nem találtam semmit amit minimum -20fokig jó lenne. Az eladók tényleg kedvesek voltak, de mondták hogy ebben nagyon nem tudnak segíteni.


Turkáló nem jó mert én kimondottan erre a célra készült ruhát keresek ami leginkább szellőzés miatt lenne fontos.


Nézegettem a The North Face webshopján bár ott inkább hegymászó/túrázó ruhákat találtam de kabátot valószínűleg onnan fogok rendelni. A nadrág résszel még futok pár kört. A lényeg az lenne, hogy se jégeralsó és hasonló ne kelljen mert abba szintén nagyon beleizzadok és valamiért véletlen meg kéne állni akkor percek alatt megfáztam, stb.

2017. nov. 13. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol éltek hogy ilyen tél van nálatok? :DD Irigyellek benneteket, de ilyen éghajlaton jobban járnátok a sífutással.
2017. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Magyarországon élek, szánhúzó kutyáim vannak és járunk versenyezni a környező országokba. :)

Szánhoz van kellő felszerelés de nagykabátban és társaiban képtelenség futni normálisan. Különben tavaly itthon is -15-(-20) volt végig Január és Február között.

2017. nov. 13. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért kicsit túlzás. Hideg volt pár hétig, de legfeljebb hajnalra hűlt le ennyire, nappal a legzordabb időszakban is csak -8 fok körül volt. Ilyen időben is bőven elég lenne nekem egy aláöltöző meg egy vastagabb simulós nadrág, felülre is legfeljebb 3 réteg. Ha láttál már sífutókat, ők sem tűnnek úgy mintha túl lennének öltözve, mégsem fagynak meg.
2017. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze de reggel 5 és 6:30 között és este 10 után azért már bőven volt -15 fok. Legalábbis itt nálunk. Korábban pedig nem nagyon tudunk menni.
2017. nov. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!