Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan kerékpár computert, amibe elemcsere után bele lehet írni az összes megtett km-t?

Figyelt kérdés

Nagy a választék, viszont a gyártók nem mindig közlik, hogy tud-e ilyesmit az óra. Ami még szempont lenne, hogy ne kerüljön több tízezer Ft-ba.

Segítségeteket előre is köszönöm!



#kilométeróra;kerékpár-computer
2017. nov. 11. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy van olyan óra, amivel ez nem lehetséges..én az outimba 16ezerért vettem órát +küllőmágnes+érzékelő, mert csak az volt kompatibilis az érzékelőmmel, ami a villába van beépítve, idén 7500km-t letekertem gyári elemmel és még jó, amúgy be lehet állítani neki az összes megtett km-t..de szerintem az olcsóbbaknál is van rá lehetőség
2017. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
A legegyszerűbb lidlis óra is tudja ezt. De felesleges; elemcsere után nem kell semmit beírni, megmarad minden addigi adatod...
2017. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


A közelemben lévő kerékpáros bolt Kellys termékeket forgalmaz nagyobb arányban, bízom benne, hogy az alapmodell is tudja mindezt, 16 000 Ft-ot semmiképp sem szeretnék költeni.

2017. nov. 12. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg olyat tudnak,hogy elemecsere alatt nem törlödnak az adatok 1edeig.

Nekem az egyik óra 30mp-ig vigyázott az adatokra. A màsik 15percig.

A mostanit nem tudom az még nem merült és nem is kerestem erre vonatkozó adatot.

2017. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!