Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cube vagy Gepida kerékpárt...

Cube vagy Gepida kerékpárt vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. nov. 19. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem Gepida mounten bike van.Tökéletesen meg vagyok vele elégedve.:) Szerintem neked is beválhat a Gepida!:)
2017. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vagy inkább ezt: [link]
2017. nov. 19. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyik sincs valami jó állapotban, azért is vannak messziről fotózva. Én a citromsárgát vinném, de a narancs talán jobban felszerelt.

Ha rozsdás valahol ne hozd el, nem éri meg értük utazni sem, helyben nincs valakinek eladó?

2017. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
Ezek annyira alsó kategóriás jószágok, hogy tényleg inkább csak az állapot dönt, ami a fotókról nem derül ki eléggé.
2017. nov. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vagy esetleg ez [link]
2017. nov. 21. 07:54
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

Hát nekem ez szimpatikusabb, a váz miatt.

A "női" váz egy katasztrófa. Nehéz, nem merev, hátsó féket szinte lehetetlen ideálisan beállítani.

2017. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kiitos ***** válasza:

Kedves Hópihe!

sajnos ezek a bringák elég korosak, állapotot a fotókról nehéz lenne megítélni. Inkább saját benyomás egy próba alapján ,és valaki hozzáértő aki műszaki oldalról véleményezné a gépeket.


Arra azért készülhetsz ha ilyen olcsón szeretnél bicajt venni , akkor 10-20 ezret hamar rá lehet költeni alkatrészre-javításra.

2017. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szlory ***** válasza:

Megoldás a bringa-kannibalizmus. Veszel egyet 20ért, nyilván amennyire lehet, megválogatod. Csinálsz rajta nagygenerált és elkezded használni. Aztán ha kezd kilógni a bele, nem alkatrészt veszel hozzá, hanem azonnal egy másikat - és kezded elölről, a régit félreteszed donornak. 2-3 ilyen bringa szerencsés beszerzése után (most tartunk 60nál) van egy kis flottád, ami jó darabig önellátó lehet az alkatrészt illetően. Vagy helyette 60-ért veszel azonnal egy viszonylag normálisat - amit persze tudsz használni időtávban legalább annyi ideig, mint a 3 másik bicajt - viszont ha ellopják vagy elütnek, akkor mindened veszett.


(Mint a multifunkciós nyomtatóknál pl. egy szkenner hiba :D)

2017. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!