Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az országútisok között vannak...

Az országútisok között vannak olyanok, akik lenézik a fitness kerékpárosokat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 14:04
 1/10 Alex Fly ***** válasza:
Biztosan akadnak ilyenek. A bunkóság, felsőbbrendűségi/kisebbrendűségi komplexus és hasonlók járműfüggetlenek.
2017. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tothp ***** válasza:
Hogyne. a hülye traktorosok lenézik a b-zi virsligumisokat, akik viszont lenézik a DH-sokt mert ugye lefelé a a szar is gurul. És mind maguk közt csak gyerekbicikiseknek hívják a BMX-eseket. És még nem is beszéltem a triatlonosokról akik könyökölnek a biciklin, mintha a kocsmában lennének.
2017. dec. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Országútisok kábé mindenkit lenéznek. Az a tévképzetük, hogy ők a valódi bringások, és minden egyéb bringás csak legfeljebb közlekedik, de nem biciklizik.
2017. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tothp ***** válasza:
Egy időben 3 ágat is űztem. Tényleg. Legszivesebben szemen köptem volna magam, mikor a hegyre indultam. Jó nagy baromságot beszélsz.
2017. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szlory ***** válasza:
44%

Nnamost a "fitness szakág" mint olyan nem létezik. Szóval le vagy nézve, fogadd el. :D


Alapvetően ott elvárható a vízválasztás (ha nem is lenézés), ahol a versenyszakág találkozik a köznapival. A túrabringás, a rekreációs tekerő egy fitness bringán nem sportol. Az közlekedik. Ettől nem illik lenézni, de az biztos, hogy más világ a kettő. A családi egyterűvel sem illik gyorsulásira járni, a Ferrarival sem illik bevásárolni menni.


De kérdésedre komolyan is szavazatot adva: igen, vannak. De napjainkban talán már nem aggasztó mennyiségben.

2017. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom sokaig lenezni oket, mert hamar elhaladok mellettuk ... utana mar nincs mit nezni rajtuk :)
2017. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 IronYpetya ***** válasza:
Mégis kit foglalkoztat (és miért) mások véleménye egy ilyen témában, mint a kerékpározás? Egyszerű alapszabályok vannak, bakker. A köznapi bringás nem sportoló, egy átlag sportolóban jóval több erény és tartás képes összegyűlni, mint egy átlag közemberben. A baj abból lehet, ha a közember azt hiszi, hogy sportoló. Na ő le fog nézni a drótszamaraddal együtt. Tehát vannak országútisok között is olyanok, akik lenézik az akármilyen közlekedőbicajost. Az más kérdés, hogy nem kéne.. nekik pont nem.
2017. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 IronYpetya ***** válasza:
41%
(megjegyzés: a sportoló nálam attól sportoló, hogy "hivatásos", legalábbis versenyekre jár. aki ezt nem teljesíti, még lehet erényes, mint egy sportoló, edzhet is keményen, mint egy sportoló, de attól még amatőrnek számít. ezt nem én találom ki, de mivel többen nem tudják vagy csak nem fogadják el, mégis leírtam inkább..)
2017. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tothp ***** válasza:
62%
Petya pontosítanék. Mindenki sportolo, aki bármiféle szellemi, (igen, a sakkozó is)testi erőfeszítést tesz kizárólag magáért a mozgás öröméért. Aki versenyekre jár az a versenyző.
2017. dec. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 IronYpetya ***** válasza:
45%
Tothp, minden tisztelettel, de nem adok igazat. A filozófiában érthető az álláspontod, de még egyszer: ez hivatás. Sportoló. Attól nem leszek villanyszerelő, mert minden vackot meg tudok forrasztani, drótozni, áram alá helyezni. Amatőr az, akinek nincs rá "képesítése", nem hivatásszerűen űzi. A Sportoló egy elfogadott, regisztrált Foglalkozás. Leírás, ha érdekel, valamint álláspontom igazolására: [link]
2017. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!