Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a jobb kerékpár?

Melyik a jobb kerékpár?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek hozzá, ez lenne az első nem nagyon olcsó, s nem csak ritkán használt biciklim.


Napi szinten használnám, hogy ezzel menjek dolgozni, ez 2x 15 km. Szóval napi 30 km-re kéne.


De tavasszal szeretnék túrázni is, lehet hogy néhány ismerősöm külföldi utakra is elhívna, nem tudom hogy ezek erre megfelelőek e.


[link]


[link]


Legyszí aulzt is írjátok le, hogy miért és miben gondoljátok jobbnak az egyiket a másiknál! Köszi!


2017. dec. 26. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ezek eléggé városi bringák.

Én valamivel sportosabb gépet vennék munkábajárásra.

Külföldi turázásra megvégképp...kivéve ha a turák több napig tartanak és sátorban akarok aludni. Ezek a bringák erre jók.


Igazából egyiksem jobb a másiknál nincs akkora különbség,hogy számottevően jobb legyen az egyik.

2017. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írja. De én nem adnék ki ennyit ezekért..munkába járáshoz is meg akár külföldi túrákra is jó a használt, ha jó állapotban van. Ennél olcsóbban jobbat kapsz úgy. Inkább tesztbikeon keress használtat és azt linkeld be ide, ha magadtól nem értesz hozzá..
2017. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túrára cirkálni is bármelyik tuti . Amennyiben személyesen meg tudod nézni akkor ülj rájuk és kerüld a futár küldést . Csepel veri az agydinamója miatt a Keelyst, de neki meg rugós a nyeregcsöve . A Csepel formája viszont maradibb . Vedd ezeket számításba és a kényelmüket is , aztán pótold a hiányosságokat vagy cserélj ülést stb ami neked jobb .
2017. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!