Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ugrattam a biciklimmel és...

Ugrattam a biciklimmel és azóta nem működik a fék mi lehet a gond? Mennyibe kerül a javítása? (IRÁS LENT)

Figyelt kérdés
Ugrtattam egyet a biciklimmel és azóta nem működik a fék mi lehet vele??? A bowden nem szakadt el mert ha behúzom kicsit össze szorítja a két fékpofát! Mi lehet a baj és mennyi lenne a javítása???
2010. jún. 6. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:

ez komoly kerdes ?



nezd meg valami nem szakadt el a fek pofa tartonal vagy benne a drot ami nem latszik

2010. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elviszed valakihez és megkérded szerinted innen látjuk a keród?ahhoz át kéne nézni!
2010. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tegyel fel kepet rola minden mm rol
2010. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Figyeljetek semmi nincs a fékkel ami kivűlről látható 1 szerűen nem fog nem szakadt el a bowden se!!! Kívűlről nem látható a hiba ezért kérdeztem hogy kb mennyibe kerül ez nekem!?
2010. jún. 6. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, vidd szervizbe, szerintem ingyen megbecsülik, hogy mennyi a javítás. A hiba okától függően 1000 Ft-tól kezdődik (sima fékbeállítás vagy fékkar vagy féktest csere) és a csillagos égig felkúszhat, ha extrém a hiba.
2010. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem hiszem hogy komoly hiba lenn, anyagi téren max egy 5ös szerintem,de akkor már sceréltek si valamit, pl: fékkar elgörbült stb

de lehet egy sim abeállítással megúszod

nézd át az első és hátsófékedet, ha nem vagy műszaki szaki akkor is lehet kiszúros hog yhol van abibi, lehet csak valahol kipattant ahelyéről a bowden stb.. szóval vezesd végig szemmel-kézzel a bowden útját, általában nem nagy dolgok ezek, rálehet jönni könnyen!

2010. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!