Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kazettatest leszerelés: nem...

Kazettatest leszerelés: nem 10-es imbuszkulcs kell?

Figyelt kérdés

Ömmm... az létezik, hogy nem 10-es imbusz kell hozzá?

Az eddigi összes bicajomon 10-es imbusz kellett, de a Merida Big Nine300 2016-os montin elforog a 10-es kulcs :D



2018. jan. 31. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Bár elképzelésem sincs, melyik része a bicajnak a kazettatest, de szerintem olyan kulcs kell hozzá, ami jó hozzá.

És nem kéne azon lovagolni, hogy 10-ese vagy nem.

(mielőtt megkérded. IGEN, 2-től 14-is teljes sorom van. Még 7-es [HETES] is!)

2018. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szereltem már, ami 11mm-es volt, direkt ezért mentem a szerszámboltba, mert nekem nem készletben van...
2018. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bakker..... 10-ig volt imbusz itthon, vettem egy 12-est az meg bele sem megy a csapágycsészénél.

ejjj akkor talán 11-es?


Nekem is van 7-es - HETES is b+! és???

A kazettatest az ami a hátsó agyra van felcsavarozva (10-es, 11-es, 12-es, akárhányas imbuszcsavarral. Erre mennek rá a lánckerekek. Teccikérteni? :)

2018. jan. 31. 19:56
 4/5 A kérdező kommentje:
12-es sem jó.... akkor mi a f. van?
2018. febr. 2. 18:59
 5/5 szlory ***** válasza:

"let_there_be_rock nevű felhasználó válasza:


Én szereltem már, ami 11mm-es volt, direkt ezért mentem a szerszámboltba, mert nekem nem készletben van..."

2018. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!