Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudtok nekem kerékpárt ajánlan...

Tudtok nekem kerékpárt ajánlani az alábbi kritériumok alapján?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő vagyok a témában, vagy 10 éve bicajoztam utoljára és kiestem az újdonságokból. A kerékpárt legfőképp könnyebb terepen használnám, azaz jelzett turistautakon, erdei utakon. Aszfalton csak ha szükséges, ritkábban, viszont kemény, sziklás terepen már nem igazán. Egy olyat szeretnék, ami évekig a hű társam lenne és nem esik szét 3-4 túra után, mivel aktívan tervezem a használatát. Kb. 100.000 Ft. körüli összeget szánnék rá.

Tudnátok ajánlani nekem néhányat mielőtt személyesen elmegyek egy szaküzletbe?



2018. febr. 15. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Új trekking DECHATLON RIVERSIDE 500-900 80-100 ezerig van akcióban . Használtak között is ki lehet ennyiért fogni keresve kissé jobbat időset .
2018. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Százezer forintért nagyon a kínálat aljáról kell válogatni, amik nem jó minőségű alkatrészekkel vannak szerelve. Ennyiért inkább használtat vennék, vagy pedig gyűjtenék még hozzá. Mivel te terepen használnád, ezért neked egy cross-country mtb lenne a legoptimálisabb, nagyon esetleg egy fitness bike. Kezdő CC-nek, hobbira szerintem a decathlon rockrider 560-a megfelelő, 180e forint
2018. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!