Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ere a vázra elméletben ráépíte...

Ere a vázra elméletben ráépítene egy működő biciklit valaki?

Figyelt kérdés

Link: [link]


Előre is köszönom a hozza értők segítségét!

Ha lehet minnél kevesebbért old meg!


2018. márc. 1. 09:33
 1/4 skadowsk válasza:
Csáó igazából az e helyzet hogy egy ilyen vázra épített bicóval nem sokra mennél habár attól függ hogy mire akarod használni de ha elmondod akkor szivesen elmondom, hogy lenne érdemes megépíteni :D
2018. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 skadowsk válasza:

Ha ezzel downhillezni akarsz akkor csak saját magaddal szurnál ki mert nem arra való igazából xc-re sem való ha dh-zni akarsz akkor ennél komolyabb váz kell. de itt egy video ennek a váznak a koplett felépített kinézetéről


https://www.youtube.com/watch?v=L_oMDpjmPG0

2018. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az enduro bringám volt hasonló, csak elől legalábbis nagyobb rugóúttal és jobb telóval. Hátul ennek nem tudom mekkora. Szerintem ennek is az lehet az eredeti felhasználási területe. Konkrétan annyi féle minőség és árfekvésbeni különbség van, hogy te tudod mennyit szánsz rá. fel lehet szerelni 100ezerből vagy 1 millióból is
2018. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez jó túra/maraton váz. Hobby versenyzésre ahol nem az eredmény hanem a részvétel a fontos ott is hejtállna.

Teló:st sutour epicon/rock shox pilot.

Felni:vuelta.

Agyak:shimano deore/bike+(ha találsz)

Váltó:shimanó deore (full előre-hátra karokkal együtt)

Fék:avid mechanikus tárcsa.

Fékkar:ami tetszik de az is avid.

Bovdenház:jagvire.

Nyereg:ami tetszik. Pl:bikefun lugano.

2018. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!