Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bringáról? Kezdő biciklinek szeretném:

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 7. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kezdő bringám is trek volt, ennél gyengébb, de hasonló és nagyon meg voltam vele elégedve és még mindig sokszor előveszem, bár már van komolyabb. Ha neked ez kell, hát nem fogsz benne csalódni. Azt nem tudom, hogy ebben az árban van-e ennél komolyabb gép..De ez elég jó.
2018. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szlory ***** válasza:
Csak a rugós teló helyett kérd Recon-nal (X-Caliber 9-nél szériatartozék), akkor spórolsz magadnak egy holt beruházást és későbbi szükségszerű fejlesztést.
2018. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia,


Jó tanács vásárlás előtt:


Kerékpár vásárlás előtt tisztázd azt, hogy milyen terepen, hányszor, meg egyáltalán mire akarod használni?


Pl. ezzel aszfalton nem fogsz úgy haladni mint egy országútival. 920 dolcsi nem aprópénz (igaz, a kerékpároknál nem is túl sok).

2018. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!