Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a mountain bike-ról? Kezdő biciklinek szeretném És ha nem jó szerintetek akkor tudtok linket adni ahhoz a kerékpárhoz ami szerintetek jobb (200. 000 ezerig) Az oldalon nem látszik de 189 900Ft

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 10. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
"Ennyi pénzért" sok extrát ne várj, nem rossz, de belépő szint és pár cucc nem lesz tartós. A fékektől ne várj sok csodát. Ugyan ennyi pénzért sokkal jobb használt bringát tudsz venni, mondjuk az 1-2 évnél fiatalabb használtak közül és sokkal tovább nem kell rá költened. Dee ha mindneképpen újhoz ragaszkodsz, akkor jó ez.
2018. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportra terepezni a SZÁNTUR - ZOOM teló ócska , a mecha fék meg gyenge és veszélyes . Új komoly sportgép minimum 3 kilótól indul . Azért megvenni hogy cserélj drágább dolgokat majd nagy veszteséggel eladni felesleges . ( A mennyiben csak kajtatni tekerni vennéd arra trekking való .)
2018. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkrét nevet nem mondok de ennyiért jobbat is kaphatnál. Én 145ért vettem hidr. Tárcsafékes. Ugyan ilyen váltós bringát. Egyébként tényleg belépőszint, teló szar/dísz..de nekem aszfalt túrákra jó volt. Amíg nem jöttem rá hogy inkább országútit kellene vennem. Ha visszagondolok jobb lett volna használtan jobbat venni ennyiért. Ki lehet fogni
2018. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg ne vedd! Dög nehéz, full gagyi cuccal!

135ért vettem Meridát XT-deore szettel..

Bikemag apró, testbike bolha, orangebike, kerekparkell... tudod milyen használtak vannak ennyiért? 220 volt múltkor egy olasz karbon bringa, mert kicsi volt a váz.. 13.5 colost linkeltél, ezek szerint 130-150cm körül vagy..

2018. febr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ mire akarod használni ha terepre akkor ez jó ha többet aszfaltra felejtős. Ezt kell végiggondolnod hogy mégis merre használnád és mennyit. De szerintem magas az ár érte és ha nem tárcsafékkel kéred van olcsóbban is. Én nemrég vettem egy országúti kerékpárt 100-ért meg vagyok vele elégedve. Fontos még hogy megfelelő vázméretet válassz. Sok sikert.
2018. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!