Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Használt Cross (Trekking)...

Használt Cross (Trekking) kerékpár. Mit, mennyiért?

Figyelt kérdés
Cross Trekking kerékpárt szeretnék vásárolni használtan. Lényegében 60-70 ezer ft lenne rá, viszont úgy látom, hogy márkásabb kerékpároknál (merida, ktm, giant,genesis stb..) még használtan is bőven alatta vagyok a a belépő kategóriának, pedig úgy gondolom használt kerékpárért ez azért nem kevés pénz. Van egy Leader Fox MTB-om, amit elég jó áron vettem, de Cross kategóriában ebben a márkában se találok vállalhatót ennyi pénzért. Lényegében semmi extra igényem nincs, csak hogy jól nézzen ki, egy normális váltó legyen rajta (nem kell deore XT), fém hajtókar és lehessen vele 40-60km-es távokat kényelmesen megtenni (igazából földútra nem is vinném, csak aszfalt). Milyen márkát ajánlatok, aminél a "márkanevet" nem kell megfizetni és esetleg használtan kapok 70 körül egy jó kerékpárt? Férfi kerékpár kellene 178 cm magas vagyok. köszi!

2018. márc. 17. 19:34
 1/1 szlory ***** válasza:
70 tajan lesz ilyen, csak legy turelmes. Max nem hidros, tarcsafekes lesz, ugy mar konnyen 90 lehet belőle. Javaslom a Kellyst pl. Sok futkos, nekem is van egy 2012es, ne tudd meg, miket élt át, gond nélkül..
2018. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!