Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balatonra akarom szállítani a...

Balatonra akarom szállítani a nyáron a biciklimet. Hogyan működik a vonatozás biciklivel?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 00:09
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
63%

Ez most komoly?

Megveszed a jegyet (magadnak és a drótszamárnak), felszállsz a vonatra, a célnál meg leszállsz.

Ja és a fel/leszálláskor nem árt, ha a vasútállomáson vagy te is és a vonat is...

2018. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Én úgy értettem h a vonaton van külön bicikli tároló vagy csak simán az ülések mellett kell tarolni?
2018. ápr. 2. 10:03
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Meg kell nézni. Ha a vonaton van piktogram, akkor az azzal jelzett kocsiban van hely a kerékpárnak. Ha nincsb akkor az első kocsi elején illetve az utolsó kocsi végén a peronon 2-2 kerékpár szállítható.

Az ülés mellé nem viheted.

2018. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ahigy az elözö irta. Amit viszont jo tudni, h van olyan h balatoni bringajegy, 45ü90 ft. Arra a napra érvényes, és korlátlan számba fel-le szállhatsz vele a vonaton. Persze magadnak kell jegy, de a bringának nem. A lányeg h a célállomás balatoni terület legyen. Tavaly én is automatábol akartam venni, elötte számoltan, oda-vissza 2000 ft lett volna a bringajegy. Sokan áltak az automatanál, igy pénztárhoz mentem, és ott mondta a jegyado. Ugyhogy jol jöttem ki vele.
2018. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!