Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a bringás állvány alkalmas...

Ez a bringás állvány alkalmas szerelésre is vagy csak bemutató állvány?

Figyelt kérdés

Sok helyen kapni ilyeneket, de hol úgy szerepelnek hogy „egyszerű“ szerelőállvány, hol úgy hogy csak bemutatóállvány boltoknak.


[link]


Most akkor alkalmas ez egyszerűbb szerelésekre? Pl defekthez stb...


2018. ápr. 2. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez amatőr , semmi fix rögzítési pontja fogása nincs .
2018. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

csak bemutató


ennyi erővel a falnak is dőltheted

2018. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Ez amatőr ,"


Naná hogy amatőr, mint az ára (btto 10E alatt) meg a leeendő user is az.

Nem?

Még jó hogy amatőr. Miért én mi vagyok? Nem amatőr?

2018. ápr. 3. 09:25
 4/6 szlory ***** válasza:
Akkor vegyél az Aldiban szerelőállványt, az pont kijön 10ből és azzal legalább tényleg tudsz amatőr szereléseket végezni. Ez bemutatóállványnak nagy, szerelőnek meg komolytalan. Evolúciós zsákutca, sztem..
2018. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez lenne?


[link]

2018. ápr. 3. 10:47
 6/6 szlory ***** válasza:
Igen, az, kb 1-2 hete volt akcióban, szóval még rá lehet bukkanni. Nekem is van egy ilyenem (korábbról, előző verzió), tulajdonképpen a befogó pofa a gyengéje, nyeregcsőre ráfogni vele nem életbiztosítás, felsőcsőre viszont ha fel tudod tenni, jól bírja a strapát és "tábori állványként", nagyon kis helyen el lehet suvvasztani. Középcsapágy szereléshez pedig a jó öreg anyaföldet kell választani tartóként, nem ezeket a hobbiállványokat. Node ennyiért win-win.
2018. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!