Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Pedál - ipari csapágyas vagy...

Pedál - ipari csapágyas vagy tűcsapágyas legyen? Taposópedál MTB-re

Figyelt kérdés

Cserélem a golyóscsapágyas pedálomat.

Mit vegyek?

Ipari csapágyas vagy tűcsapágyas taposópedált?


2018. ápr. 16. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

én most iperisat használok. BBB valami. 16 ezer körül árulják.

Meg vagyokvele elégeve.

2018. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 szlory ***** válasza:
Ha nem gravity ág, akkor egy mezei mtb-s taposópedálnak mindegy, melyiket veszed. Alapvetően a tűcsapágyazás nagyobb terhelést visel el, de még egyszer, ez nem a mezei használónál reális igazából. Az iparissal is legalább elérsz annyit, hogy ha gondot okozott a kónusz helyes beállítása, akkor mostantól nem lesz érdekes.
2018. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

" mezei mtb-s taposópedálnak mindegy, melyiket veszed"



A nagy szart mindegy. Mostani pedál három hónapos és nyekereg nyöszörög már vagy 5x húztam utána lelazul.


pedig annyira nem volt filléres éppen 8000/szett.

2018. ápr. 17. 10:10
 4/18 szlory ***** válasza:

Ó, mert az árcímke komoly mérvadó, igaze? :D


Szövegértelmezésből azért fáradozhatnál jobban (már bocs), ha más fáradozik neked válasszal. A "mindegy melyik" arra vonatkozott, amit Te adtál meg. "Ipari csapágyas vagy tűcsapágyas". Semmi mást nem mondtál, azaz technológiára kérdeztél, nem típusra. Márpedig ott akár hiszed, akár nem, mindegy.


Az másik kérdés, hogyha te 8000-ért vettél egy golyós csapágyas pedált, akkor az gyárilag problémás típus/modell lehet, ha képtelen a rákontrázott kónuszt helyén tartani. Nekem sem a 25000-es XT, sem az 5000-es mezei Wellgo nem csinált ilyet.

2018. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nos nem a reklám helye de ez épp egy wellgo.

És hogy gyári hibás vagy sem erre mit mondjak.

Lehet. Meg az is lehet hogy nem....

ez engem vevőklnt marhára nem tud érdekelni. Szar azt' kész.

2018. ápr. 17. 10:42
 6/18 A kérdező kommentje:

" komoly mérvadó, igaze?"


Igen, így van. Az egyik legkomolyabb mérvadó.

99%-ban más nem is kell.

2018. ápr. 17. 10:43
 7/18 szlory ***** válasza:

Nem értem a helyzetet. Vettél egy 8000-es pedált, 3 hónapos és királyi jogaid helyett (első 6 hónapban a boltnak kell bizonyítania a rendellenes használatot) nem sétálsz vissza, hogy srácok, ezt a kónusz kilazul X km-enként, hanem veszel még egy, másikat?


Ha nem számít a befektetés, akkor nyilván részletkérdés, hogy ki sz0pja be a selejtet, el lehet engedni. Amúgy tényleg lehet, az iparisra volna szükséged. Azt nem tudod e tekintetben állítgatni, így nem is lehet baja azzal, hogy most mit-mennyire húztál be rajta.

2018. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"em sétálsz vissza"


Vitatkozzon a halál szaros 8000-ért.

Menjen a halál vissza.

2018. ápr. 17. 12:46
 9/18 anonim ***** válasza:
A teszkóba néha veszek 1 pár alupedált 2000-ért, átlag kirándulós stílusban kellemesen sokáig használható, most láttam leértékelve 1000 Ft-re, vettem is pár párat :) Agyfasszt is kapnék, ha 8000-ért vacakolna a pedál, mikor ez is fassza (ez ugye még nem szóismétlés...?) Viszont régen szerettem a csúszócsapágyas Wellgót.
2018. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

" Agyfasszt is kapnék, ha 8000-ért vacakolna a pedál, mikor ez is fassza"



pffff és akkor mit kapnál ha a vadi új 600.000-es bringád kb minden pontja problémás fék váltó fogaskoszorú stb?

és többet vagy vele szervizben mint úton?

Akkor mit kapnál?

2018. ápr. 18. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!