Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Romet orkan 4 kerékpár vélemény?

Romet orkan 4 kerékpár vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kiváncsi volnék, hogy erről a crosstrekkingről mi a véleményetek. Nyilván belépő szintű gép, személyszerint nem ismertem eddig a Romet márkát, de meglepett, hogy ilyen jó váltórendszere van, és a hidraulikus tárcsafék is szemet szúrt.


[link]



2018. ápr. 22. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A Romet kb csak a vázat adja a biciklihez, az meg ilyen belépőszintünél mindegy mert egyik neves gyártó sem ad jobbat ennyiért. Sőt inkább ott a márkát fizeted meg de minőségben ennyiért lehet hogy gagyibb alkatrészeket kapsz. Szerintem korrekt kis kezdő bringa ennyiért. A teleszkópot nem tudom de a Suntour nem bizalomgerjesztő általában. De ennyiért normálisat úgyse kapsz. Szóval szerintem nem rossz vétel
2018. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. ápr. 22. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg ezzel a felszereléssel ez a legjobb így akcióban . Sportáruházakban sincs klasszabb .
2018. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lengyel márka, viszont pár éve átlett rakva a gyár kínába. Nem a legjobbak a vázaik, M.o-n nem venném meg, mert tudom, hogy az itteni extra kedvezményes árak meegyeznek a lengyel alapárral. Ha ott lenne akciós akkor kb 100 ért ellehetne vinni.


Én a Kross legyen országutimat is kint vettem kb 200e-ért, ami itt 300 körüli lett volna. Ők még lengyelben gyárják a vazaikat.

2018. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NagyRichmond válasza:

A kínai vázgyártós infó nem tudom honnan ered, a magyar importőr évente jár gyárlátogatásra, fotókkal tudja megerősíteni, hogy Lengyelországban készülnek a vázak. Na meg a Romet YouTube oldalán is van egy tök jó videó, amiben végigveszik a vázgyártás folyamatát.

Link:

https://www.youtube.com/watch?v=UDad17PvzlA

2023. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!