Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Zugló, Bosnyák tértől családda...

Zugló, Bosnyák tértől családdal merre érdemes kerékpározni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk ide Zuglóba, még nem fedeztük fel igazán a környéket kerékpárral. 8 és 10 éves gyerekeinkkel tekergetnénk néha a közelben. A városligeten kívül, hová, merre érdemes kerékpározni gyerekekkel?

Természetesen, a városon kívül is tekerünk, de nem mindig van rá lehetőségünk. Addig pedig legalább a közelben mozogjunk kicsit. :-)

A problémát persze az jelenti, hogy a gyerekek még nem mehetnek autó utakon csak kerékpár úton és járdán. A KRESZ szerint, mi felnőttek nem mehetünk a járdán. Hogy ez mekkora értelmetlen szabály! (de nem erről szeretnék itt beszélgetni)



2018. máj. 11. 11:21
 1/3 szlory ***** válasza:

A Rákos patak mentén tudtok tekerni rövidet. Itt az egyik vége, ami gyerekekkel még mehet (ők járdán, ti mellettük úton, nem gáz, egymás mellett mentek, csak a sok jobbkezes utcánál kell lassítani): [link]


Innen pedig kezdődik a kerékpárút: [link]


Idáig: [link]


Aztán vagy vissza ahonnan jöttetek, vagy vadregényesbe mentek át és a Szuglói körvasút sor mentén (a sínek mellett kitaposott sétáló rész) haladhattok, néha egyik oldalt, néha másik. Nem extrém terep, de néha gondolkodtok majd, hogy merre tovább. :)



Utolsó állomásnak ez esetben pedig: [link]

/@47.5348971,19.1236054,18.75z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x6ca82efb7bbe572c!8m2!3d47.534813!4d19.1244601


ahova itt célszerű átjutni:

[link]



Szerintem túlteljesítettem. Remélem. :)

2018. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szlory ***** válasza:
Bocs a linkekért. Spórolni akartam magamnak időt, hogy nem rövidítek linket (ez az oldal nem szereti), erre szétesett. Ha nem tiszta, írj rám, átküldöm privátin.
2018. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hűha! Köszi!

Szép hozzászólás! :-)

2018. máj. 12. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!