Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 17 évesen ellehet vagy érdemes...

17 évesen ellehet vagy érdemes-e még elkezdeni versenyszerűen kerékpározni?

Figyelt kérdés
ost 17 éves vagyok, tavasztól szeretnék komolyabban elkezdeni kerékpározni országútivalt.Nem szeretnék nag eredményeket csak helyi versenyen szeretnék részt venni és inkább a sportolásért mint az eredményekért.Mennyit kerékpározzak naponta és milyen intenzíven? Egyátalán érdemes még elkezdeni?

2012. márc. 10. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel, akkor még éppen elkezdheted. Először is ajánlom a figyelmedbe kerékpározás előtti bemelegítésnek a strechinget, azt a bringa mellett meg kén' tanulni. Farnak kényelmes üléssel és váltórendszerrel ellátott bringát vegyél a boltba, ha van, akkor kétnaponta 4km-errel hosszabb utat tekerj le, addig is hozzászoktatod a szervezeted a bringázáshoz. Egyébként is aki versenyezni akar, annak hozzá kell szoknia minden körülményhez; szél, eső, gyatra aszfalt gyenge keréknyomás. Normális védőöltözet sem ártana. Én mondjuk kalandvágy miatt szeretek tavasszal, nyáron és kora ősszel bringázni. Ha megvan az elhatározás, hát rajta!
2012. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!