Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mountain bike fogaskerekébe...

Mountain bike fogaskerekébe hány darab görgő van?

Figyelt kérdés

Levettem a húzórészt, mert küllőt cserélgettem és közben széthullottak a kis görgők.

Nem tudom hány darab volt az egyik ill a másik oldalon.

Most összeraktam szerintem párat elszórtam mert nagyon kattog..

Valaki segítsen, köszönöm!


2018. máj. 22. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt senki nem fogja neked itt megmondani.

amíg kattog, addig kevés.

2018. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szlory ***** válasza:

OMFG..


Meg kell kérdeznem pontosítás végett, mert amit írsz, az konyhanyelvből sem a legegyszerűbb.. A kerékagy (tengely mellől) vagy a (mondjuk 6 sebességes) racsni belsejéből gurultak ki a CSAPÁGYGOLYÓK? (Nem görgőnek hívják, ha boltba mész majd venni. És persze a méret is fontos, szóval vigyél magaddal eredetit.)

2018. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szlory ***** válasza:

#1: de, azért meg lehet közelíteni. Ha kerékagy, akkor a legesélyesebb a 9-es szám, de a vicc az, hogy simán körbe kell rakni, és amikor körbeértél - pont elég van benne :D


Ha a szabadonfutó a racsniban (netán kazettában), akkor nem 9, hanem nagyonsok a megfelelő szám és a módszer azonos :D

2018. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát elnézést a konyhanyelvért,de elég kocabicajos vagyok..

Tehát a hátsó keréken lévő 6 fogaskereket vettem le.

De a kis golyók széthullottak és nem tudom hogy melyik helyre mennyi kell.

Azt se tudtam hogy kell őket visszapakolni, de bezsíroztam és amennyi belefért annyit tettem bele.

Lehet az egyik helyre többet raktam mint a másikra, de fogalmam sincs mennyi kell oda.

Összeraktam és recseg ropog az egész... :)

2018. máj. 22. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Holnap egy bicigliboltban vehetsz golyót, a racsniba meg a tengelyhez is.
2018. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ati.nr1 válasza:
Üdv! Szétszedtem a shimano fh rm30 kerékagy kazetta testet és az alsó sorban 25db a felső sorban 23db görgő volt.
2022. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ati.nr1 válasza:
Elvileg ezen a videon az van,hogy a shimano kerékagyban, alul és felül is 25db golyó van. https://www.youtube.com/watch?v=-fnzQdI7sWM
2022. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!