Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért van a legtöbb 300 ezer...

Miért van a legtöbb 300 ezer alatti biciklin Suntour teleszkóp? Annyira gagyi és olcsó a Suntour a többi márkához képest (RockShox, Manitou, Fox)?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 08:18
 1/6 szlory ***** válasza:
Annyira olcsó, igen. És viszonylag gagyi - legalábis ebben az árfekvésben ne számíts csodára.
2018. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tothp ***** válasza:
Nem vagyok nagy guru, de szerintem az említett márkás cuccoknál a 80 000 ft a belépò szint. Ha eköré még egy hozzá való bicajt is tesznek, és még a kereskedő is keresni akar rajta, az bőven 300 000 felett kezdődik.
2018. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit a nem minden rovar bogár, de minden bogár rovar esete.


Az összes gagyi teló suntour, de nem minden suntour gagyi. Majdnem.

A rockshox meg manitou telókba bele lehet futni azért 220-40ezer környékén is, fox az közelít a 400ezreshez.

2018. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Mivel szereltem már az SR XCM MLO telómat, tudom ,hogy nem egy űrtechnikás szerkezet.

Nem is éppen a végtelen élettartamra van tervezve. Viszont szinte fillérekből szervizelhető.

2018. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 compactegon válasza:
Én is ódzkodtam tőle anno. Aztán a Haibike Jack XT-men az volt gyárilag (Magnéziumházas lock-outos Suntour XCR), és elmúltak a fenntartásaim. Főleg, mert ha jól tudom, a Marzocchit is felvásárolták, technikástól stb. Teljesen jól teljesített a maga 40-45ezres kategóriájában.
2019. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmazok,hogy nem mindenki akar/tud 150-200 pláne 400ezret költeni egy telóra...az emberek többsége 8gy van vele.

Na most a suntour úgy vélekedik,hogy sok kicsi sokra megy.

Azaz kiszolgálja a laposabb tárcájú tömegeket.

Viszont olcsó húsnak híg a leve azaz nem tudja ugyanazt a mimöséget mint egy 3xannyiba kerülő RS/fox/stb.

2019. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!