Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklis közösséget keresek....

Liv87 kérdése:

Biciklis közösséget keresek. Olyan embereket, akik rendszeresen összejárnak. Tudtok ilyenről?

Figyelt kérdés

Olyan közösséget keresek, akik nem túl nagy távokat tesznek meg. (Tehát nem kéne egyszerre 150 km-t letekerni.), hanem csak úgy az együttlétért lazán tekeregnek, beszélgetnek.


Köszi a választ!



#kerékpározás #biciklis közösség
2018. júl. 4. 15:16
 1/5 Alex Fly ***** válasza:

Persze. Van itt is ilyen helyi közösség. De nem tudom, te merre lax, így azt sem, hogy releváns-e számodra ez az információ...

De általánosságban azt ajánlom, nézz körül a Faszbúkon.

2018. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

facebook cycling club csoport, gyere lépj be és ted fel itt a kérdésed. Gyakran összeverödnek itt társaságok egy-egy tekerésre.


[link]

2018. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akad egypár. Sport/kerékpáros/cycling /stb...egyesület néven futnak.
2018. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Külön köszi a facebook linket!


Budapesten lakom.

2018. júl. 5. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézz szét a különböző tracker alkalmazások discover szekciójában.

Szoktam követni a számomra érdekesnek tűnő túrákat tolókat, egyszer bekövettem egy tőlem kb. 100 kilométerre, ráadásul a határ túloldalán lakó lányt, ő visszakövetett, aztán összeházasodtunk, lett két gyerekünk és vasárnap együtt járunk templomba.

Na jó, ezen utóbbi infok kamuk, de tény, hogy kb. havonta-kéthavonta összehozunk egy közös tekerést.

2018. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!