Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Városi vagy trekking kerékpár?...

Városi vagy trekking kerékpár? CTM jó márka? Esetleg Neuzer, Csepel?

Figyelt kérdés

Árkategóriában max. 80-90 ezer ft jöhet szóba. Munkába, városba járnék vele, ami 3-4-5 km, néha befigyelne egy tókör, hosszabb út.

168 cm-hez 17 colos vázra és 28as kerékre gondoltam (női típus). Típust tud valaki ajánlani? Ja és 21 sebesség kellene.

Bár elgondolkodtam azon is, hogy vehetnék 40-50ért hazsnáltat, amit nem félek ott hagyni itt-ott.. Vagy még olcsóbban csak vigyen el A-ból B-be.


2018. júl. 21. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
CTM is egy alsó kategóriás márka mint a Neuzer meg a Csepel. Akkor már inkább Neuzert, vagy Csepelt vegyél, ne egy szlovák céget gazdagíts.
2018. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hova szeretnéd használni?

a-b? mi az a és mi a b?

Ha a városon belül a teszkóba, sparba, akkor városi.

Ha van benne hosszabb szakasz - másik faluból a városba, másik faluba - akkor trekking szerintem

2018. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az általad megadott árkategóriában kicsi a valószínűsége, hogy az igényeidnek megfelelő új bringát találj.

A CTM-ről semmi tapasztalatom nincs, e percig azt sem tudtam, milyen nemzetiségű.

Neuzer, Csepel nagyon jók és sokféle árkategóriában képviseltetik magukat (emiatt állok értetlenül az alsókategóriás jelző előtt), de ahogy az elején mondtam, nemigen hiszem, hogy akár outit, akár trekkinget találj ilyen árkategóriában.

2018. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2018. júl. 25. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre hamar fogsz költeni még alap használat mellett is, de vedd meg, ha gondolod. Arra megfelel, hogy eljuss vele A-ból B-be.
2018. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!