Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpároknál mi az NFC?

Kerékpároknál mi az NFC?

Figyelt kérdés
A hello Bringás oldala biztosításkötésnél kérte, hogy írjam be a kerékpár adatait, köztük volt az NFC is, amit még az ügyintéző sem tudott megmondani, mi az. Nyilván nem mobilfizetésről van szó. :)

2018. júl. 27. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én googlen azt találtam erről az nfc-ről hogy Near Field Communication...van valami chip beépítve a kormányba ami tartalmazza a bringa adatait és a tulajdonosáét is..és ez okostelefonnal leolvasható. Valamint ha ellopják akkor az is leolvasható hogyha bejelentették..és hogy pls hívd a rendőrséget. Végülis ha erről van szó akkor ez a bringa személyigazolványa :) de ki lehet játszani meg amúgy se olyan elterjedt dolog hogy erre bárki gondoljon és okostelefont nyomkodjon a random bringák kormányához..így én nem sok hasznát látom
2018. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyéb felvetések esetleg?
2018. aug. 7. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
EGyéb felvetés: 1-esnek igaza van
2018. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2018. aug. 13. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!