Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Patkófék alu fékkarja lecserél...

Patkófék alu fékkarja lecserélhető mtb vfékkarra? Az erőkar elegendő lenne úgy hogy bowden csavaros előfeszítéses a vé-kar? Trekkingesíteném az outit és a hajlított kormányon furán mutat a 20 éves patkó karja, masszív klasszabb az új monti kar .

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 14:29
 1/3 szlory ***** válasza:

Egyszerűsítem: patkó és kantihoz kell "A" tipusu fékkar, V-fék és bowdenes tárcsához "B" típusú.


Más a húzása, tehát működne, de konkrétan veszélyes.


Feladatod: Kantiféket húzó MTB fékkart szerezni. Vagy ha nagyon vagány megoldás kell, akkor olyan fékkar, amiben egy stifttel állítható, hogy milyen fékkel van összeállítva (tehát az akkor is jó lesz, ha nem patkót akarsz huzogatni vele egyszer valamikor)

2018. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző nagyjából jól írja, annyi kivétellel, hogy nem is működne. Nekem letépte mindig a bovdenról az ólmot első húzásra-azóta tudom, hogy nem passzol a két rendszer :)
2018. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az országúti két forgástengelyes fékpatkók a V-fékhez hasonlóan hosszú bowdenjárásúak, ezekhez a patkókhoz megfelelő a V-fék kar.

[link]

A legjobbak az állítható húzáspontú fékkarok, ott bejátszhatod a megfelelő bowdenutat és kézerőt.

[link]

[link]

2018. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!