Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » LED lámpa kerékpárra? Melyik...

LED lámpa kerékpárra? Melyik jó? Olyan kellene ami.

Figyelt kérdés
városban és erdőben is oké, nem egy karikába vetít hanem valamennyire szélesen, de olcsó, convoy s2+ néztem ez mennyire karika? mi a bestbuy? tudja ezt valaki? neked milyen lámpád van?

2018. aug. 5. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem bontrager ion700 van, nagyon meg vagyok vele elégedve majdnem olyan mint az auto reflektor de 27 ezer volt...biztos hogy van olcsóbban is
2018. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alex Fly ***** válasza:
Solarstorm
2018. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 2cateye "fényágyút" használok anno 25ropiba kerültek. Most nyilván olcsóbbak.

Ha ujjakat veszel ennyiért jobban fogsz világitani mint én.

2018. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Force 1000lmn Sharkot használok. Potom 9000 ft. Usb-ről tölthető ez is, cserélhető akkus. Elég gyakran bringázom sötétben, erdőben is. Jó a hatótávja (vár az 1000 lumen egyértelműen túlzó), számomra a szórása is megfelelő.
2018. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javítom: elérhető már 6500-ért is.
2018. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ment a zöld

köszi


20-30ezret nem tudok kifizetni érte, nekem az nagyon sok

6500öst köszi, nézem

2018. aug. 7. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Két db ilyennel járok este/éjjel:

[link]

[link]

A szórása viszonylag egyenletes, jut az útszélekre is is, de talán ezért igazán messzire nem lövi a fényét, nem spotlámpa. A propagandában írt üzemidők szokás szerint nem igazak, ezeket az üzemidőket mértem a töltésled villogásáig merítve:

1 fokozat - nem mértem, tizenvalahány óra lehet.

2 fokozat - 8 óra

3 fokozat - 4,5 óra (folyamatos üzemben melegszik)

4 fokozat - 2 óra - (negyedóra alatt álló helyben szinte forróig melegszik, de komoly fényt is ad, érezni a fény melegét :))

A gumipántos rögzítés helyett kell valami fusi megoldás, mert nehéz és mozog, én pulzusmérő órához adott kormányadapterre bilincseltem fel.

Az út puszta megvilágításához az 1-2 fokozat is elegendő, de a 3 fokozattal már komfortosan lehet tekerni és a két lámpával lényegében akár egy éjszakát jó fényben végig lehet menni.

2018. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!