Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a bringa megfelelő lenne...

Ez a bringa megfelelő lenne egy teljesen átlagos, munkába járós, kisebb távok megtételéhez?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék mozogni, de futni nem szeretek, így beruházok egy bringára, sajnos ennyi a keretem rá.

Mit gondoltok? Megéri megvenni vagy nézelődjek tovább?

(184 cm 78kg)


2018. aug. 10. 14:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egész olcsó . A gumikat cseréld le simább keskenyebb városira . Esetleg a kormányt vagy a kiemelő stucnit .
2018. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ez ár/érték arányban igen jó kis ajánlatnak tűnik. Erre a célra tökéletesen megfelel. Ezzel nyugodtan le is merészkedhetsz az aszfaltról. Nem egy verseny MTB, de erdei kirándulásokra még simán alkalmas lehet.
2018. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Nehéz, felesleges rajta a teleszkóp és a vastag gumi. A lényeg, hogy nem arra találták ki amire használnád.


Nem vagyok egy BTWIN fan, de neked ezekhez hasonló kerékpár kéne (vagy pont ezek):

[link]


[link]


Keskeny gumi, jóval könnyebb mint az általad linkelt, acélt villa stb.

2018. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt elfelejtettem odairni, hogy néha mennék vele terepen is, Bp kisebb hegyek stb.
2018. aug. 10. 19:19
 5/24 anonim ***** válasza:
Munkába járáshoz nem indokolt az mtb (maga a bringa amúgy egész korrekt ennyiért) és még országutival is le lehet menni lightos terepre.nem csak a milliós biciklik alkalmasak erre. Gyerekkoromban öregapám ruszki parasztbájkja is megjárt minden utat, úgy hogy a váz közé fűztem be magam mert máshogy nem értem el a pedált..amúgy én annak ellenére hogy van outim, szoktam mtb vel túrázni. Kevésbé hatékony de kényelmesebb. Szóval te tudod mit akarsz..
2018. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Maga az MTB jobban "bejön", így azt szeretnék venni, kitudja mire kellhet még később :D

Használtan nézelődtem, de esetleg újonnan tudnátok ajánlani valamit? Semmi extrara nincs szükségem, tényleg csak arra hogy guruljak munkába(8km) meg néha 1-2 órás túrára elmenni .

2018. aug. 10. 20:33
 7/24 anonim ***** válasza:
Arra tökéletes ez amit linkeltél. Butaság lenne erre a távra többet kiadni egy bicikliért. Még nézd meg a btwin rockridereket mert abból valamelyiket akciósan ki lehet fogni olcsóbban.
2018. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Azért ellenőrizd le a felszereltséget, mert más oldalakon fapadosabb felszereltséget olvastam erre a típusra. Régebbi évjárat, mert jelenleg nem fut ilyen. Az is valószínű, hogy nem levegős a telója. Ilyen árkategóriában kizártnak tartom.
2018. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Közben megtaláltam. 2015-ös modell, 75 mm-t mozgó, rugós, fapados suntour villával. Ez elég gyenge pontja, de ebben a kategóriában ez általános. Sajnos egy levegős teló önmagában vetekszik a bringa árával. Jól karban kell tartani, hogy ne valamennyire normálisan mozogjon, ne rohadjon be, úgy el lehet vele járkálni. Ezeknek az szokott lenni a halála, hogy nem zsírozzák, nem gondozzák, belemegy a víz, berohad, aztán először darabosan mozog, később meg merev villa lesz belőle.
2018. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Rendben szétnézek még a boltokban is, köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. aug. 10. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!