Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A "városi kerékpár" típusú...

A "városi kerékpár" típusú biciklik mennyire bírják a Budapesti közlekedés viszontagságait? Defekttűrőbbek, mint egy trekking?

Figyelt kérdés
Korábban egy trekking típusú biciklim volt, de folyton defektet kaptam vele Budapesten. A városi biciklik jobban bírják Budapest viszontagságait?

2018. szept. 1. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is trekking volt, és montain bike-ra váltottam. Azzal már nem probléma a kátyú meg a padkázás, defektem sem volt.
2018. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a kerékpár fajtán múlik, hogy milyen gyakran kapsz defektet. Megfelelő gumit kell megfelelő nyomáson használni, a padkáknál pedig meg kell emelni az elejét, majd ha az fent van, előre helyezni a súlypontot.

A városi kerékpárok kerékmérete általában ugyanaz, mint a trekkingeké, így semmi különbség nincs ilyen téren.

Szóval egyszer ruházz be egy jó defektvédelmű külsőbe, pumpáld rendszeresen akkora nyomásra, hogy ne tudjon felütődni, és fejleszd a technikád!

2018. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9 mm vastag speciális defekt elleni külsőm van. Előbb fog a belső végelgyengülni, minthogy valami kiszúrja, az már évek óta ismeretlen probléma, bezzeg azelőtt minden héten... Bőven megért 25 ezret. Meg kell nézni, miféle felnid van, feltételezem, létezik már ilyen csodagumi különféle méretekhez, ne emiatt akarj biciklit váltani.
2018. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!