Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen MTB-t vegyek kb.100...

Milyen MTB-t vegyek kb.100 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meg szeretném venni életem első mountain bike-ját. Eddig csak városi biciklijeim voltak, de úgy érzem ideje lenne beújítani egy ilyet is. 100 ezer forintnál nem szeretnék többet kiadni rá és többnyire városi használatra kéne, illetve alkalmi túrázásra.

Amit nézegettem és eléggé tetszett az a B-Twin MTB Rockrider 340, de kíváncsi vagyok ti mit ajánlanátok. Előre is köszi! :)



2018. szept. 2. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Használtak közt nézelődj inkább! Újan nincs ennyiért semmilyen normális bringa, főleg nem mtb.
2018. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen áron szerintem a rockrider jó választás, bár ennyiért ne is várj mtb-t..inkább egy vastag kerekü csilivili teleszkópos városi bringa amit mtb-nek neveznek. Amire bátran használhatod terepen, arra kb egy sima trekking is alkalmas. Városban meg semmi értelme az mtb-nek, csak lassabb és nehezebb.de ha kiokosítod magad és mindenképp mtb-t akarsz, akkor szerintem is ennyiért használtat keress.
2018. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:

De miért akarsz városi használatra a megadott összegből olyan kerékpárt venni, amely az abszolút belépőszintet képviseli és az adott területre csak erős kompromisszumokkal alkalmas?

A megadott összegből használtan már elég jó montit vehetsz, de ezeket nem érdemes városban kínozni.

2018. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ki a 340et , amatőr . A felni szimpla falas a vfék gyenge lyukacsos anyagú , a hajtás is és a vázgeometria veszedelem .Terepre gagyi városban alkalmatlan ,nem véletlen telített vele a használt piac . A gumija sem városra való de ezeket nem éri lecserélni . Kifutó 2016os 17 es modelleket keress vagy tuti megkíméltet face CSOPORTOKON Testbike oldalÁn jobb telókkal mint a sántúr .
2018. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először: ha egyébként nem akarsz terepezni, akkor felesleges mtb-t venni. Rengeteg olyan bringást látok, aki szorgosan tekeri a napi kilomètereit kerékpárúton. Mtb-vel. Ha neked is hasonló célra kell, lebeszéllek róla. Saját magaddal tolsz ki. Ha viszont terepezni akarsz, akkor a Rockridert felejtsd el! A 340-est mindenképpen.

Az egy tipikus kirakatbringa. Ránézèsre mtb, annak minden tulajdonsága nélkül.

Az a jó hír, hogy 100-ból lehet jó mtb-t venni. De csak használtan.

Újonnan is léteznek ugyan bringák, amik 100 alatt vannak ugyan és lehet építkezni rájuk, de az alapállapotuk gyatra, az építkezést meg nem fogja betakarni a százas.

2018. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!