Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kellene egy új bicikli és...

Kellene egy új bicikli és szerintem tudom is hogy melyik lesz. Ez jó lesz nekem?

Figyelt kérdés
Schwinn Csepel Woodlands Pro 29 1.0 Terepre Is Mennék Vele, Meg Hát A Magyar Utak Minősége... Városba Is És Kerékpárúton Is Használnám.Ha Akarom A Mostani Biciklimmel (Schwinn Csepel Fully Boss 26-os ) Is Felgyorsulok 30Km/h-Ra, De Már Nagyon Nyikorog És Nagy 8-As Van A Kerekébe... Igaz Hogy Drága De Tárcsafékes Ami Talán Erősebb És Tovább Bírja;) Hátrány: DRÁGA...118000.

2018. szept. 21. 16:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint Az Új Lesz Drága Ha Lesz...
2018. szept. 21. 16:57
 2/10 A kérdező kommentje:

Mennék egy nap 20-30-40 Km-t is De ha vennék rá egy másik külső gumit, Akkor jobban lehetne vele menni aszfalton is?

Tárcsafékes szoval nem koszolná a gumit a fék..

2018. szept. 21. 17:21
 3/10 A kérdező kommentje:
2018. szept. 21. 17:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy ezt , Mert ez már 24 sebességes [link]
2018. szept. 22. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Gravel bike? Csak azok sokkal drágábbak.


Használtban nem gondolkozol? Ezért a pénzért komolyabbat kapnál, nézz körbe facebook csoportokban.


A magyar utak meg annyira nem rosszak ám...

2018. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megnézem akkor ;D
2018. szept. 22. 09:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Durva terepre mennék és nem kellene 8 as a kerékbe, Szoval duplafalú felni jobb. Na nem baj ez ugy is az én dolgom ;DD
2018. szept. 22. 09:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak. Ez egyáltalán nem drága, sőt. Átlag magyar embernek sajnos annak számít, de gyakorlatilag ez az abszolut belépő kategória a használható kerékpárok világába. Itt én szándékosan olyat keresnék, amin nincs tárcsafék, mert csak a gond lesz vele.

Én inkább használtan néznék valamit, ami semmiképp sem csepel.

2018. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szlory ***** válasza:

TV-ből sem különösképp drága/felsőkategóriás egy 118e Ft-os termék. A magyar átlagbér jelenleg 210e Ft/hó. Dolgozol érte statisztikailag 2 hetet, aztán használod kb. 2 évet (ez nagyban függ majd attól, hogy mégis mennyire tartod karban, mert le lehet lakni 1 év alatt is, de ha rezsiben mindig helyre van állítva a gyári állapotára, akkor sokkal-sokkal többet túlél)


Tippelem ugyan, de lehet, hogy nem kapott szervizelést az előző (sem). Úgy vehetsz újonnan 500e Ft-ért is gépet, akkor sem fog sokkal többet bírni alattad. Közlekedési-használati eszközt karban kell tartani. A bringa ráadásul lényegében semmi olyat nem tartalmaz, ami ne lehetne közel örökéletű.

2018. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. szept. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!