Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 10 km biciklizéssel...

Napi 10 km biciklizéssel fejlődnek az izmaim?

Figyelt kérdés
Valami pozitív hatást elérhetek vele? Bármilyen téren.

2017. szept. 23. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
a hegynek felfelé mész akkor igen
2017. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kalóriát mindenképpen többet égetsz, mint anélkül, és ha gyorsabban tekersz, a pulzusodat is megnöveli arra az időre.
2017. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Maximum szálkásodik a tested vagy fogyni fogsz ha intenzíven tekersz (ha a sportolas közbeni pulzusszamod 130 felett van beindul a zsírégetés)

Jelentős/Látványos izmot csak súlyokkal tudsz felszedni leginkább.

2017. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Combizmok igen, ha eleg intenziven tekersz, es kardionak nagyon jo, mert a szived jol felgyorsul. De a felsotestednek nem eleg, ahhoz sulyzozni vagy fekvotamaszozni is kellene.
2017. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

combot de leginkább a feneket edzi/formázza nagyon...


amikor aktívan tekertem (mondjuk nem napi 10km-ert) akkor olyan seggem volt, hogy minden meleg pasi engem követett :D

2017. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók írják ez csak a lábat, combot, feneket edzheti de a 10 km az szinte semmi. Én vékony vagyok, szinte 0 izom. És hosszú évek kihagyása után elsőre 17,6 km-et tekertem Bp-n 1 óra 19 perc alatt. Egyébként a gyorsaság is számít, minél gyorsabban kell tekerned. De inkább a 25 km feletti távoknak lehet értelme, ha tényleg izomból tekersz. És mégvalami: egyél hozzá rendesen vigyél be sok fehérjét is.
2017. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Tenyleg? A biciklizes ilyen jo shegget csinal? Akkor maris beszerzek egy bringat. :-D

2017. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!