Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Folyékony gumi sprayvel...

Folyékony gumi sprayvel érdemes lefújni a biciklit vagy pár alkatrészét?

Figyelt kérdés

Tudom nem olcsó cuccok eddig ezeket találtam


[link]


Meg még van valami plastidip az még drágább. A felület tartóssága nagyon fontos lenne.


2018. okt. 30. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ėrdemes.
2018. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szlory ***** válasza:
szinterezés vagy eloxálás tartós, egy gumiba laminált cucc szerinted mennyit bír? pont annyit. ez autóra és/vagy látványelemnek van kitalálva. de mondjuk felveszi a versenyt az otthoni akril fújókákkal - amit ha ügyes vagy, nagyon jól lehet használni - ha meg nem, akkor gyakorlatilag a mosás dörzsölése alatt is nekiáll hámlani.
2018. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# 2


Én nem rég egy két apróbb cuccot festettem painty plus akrillal minden szabályt betartva,jól néz ki csak nem tartós.

2018. okt. 30. 12:16
 4/5 szlory ***** válasza:

Pinty Plus vagy Paint Plus? Szeretem a TV shopot, de az ötletek nagyrésze azért nem golyóálló. Minden esetre valóban vannak jobb és rosszabb akrilok, vagy kevertethetsz kétkomponensűt, ha már fújód is van.


A felület előkészítése és az alapozás adja meg az egésznek az életét. Ha az jó és elég időt szán rá az ember, nagy baj már nem lehet.


Mit jelent nálad a tartósság? Milyen alkatrész lenne?


Csak gondolok itt pl. arra, hogy egy kormányt v. kormányszárat hiába festegetsz, meg fog repedni, mert van mozgása. Azokat leginkább eloxálni érdemes de a szinterezés is elég tartós (legtöbb bolti kormány is így készül).

2018. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 4


Ilyen [link] festék volt csak matt fekete.Egy kormány szárat,egy kormánmyt,meg két szarvat a kormány végre meg egy kitámasztót akartam lefesteni vele tartósra.

Most egy barátom mondta,neki van kompresszora festő a szakmája szokott autót is festeni azt mondta ő lefestené ha úgy jó lenne.Olvasgattam anno az ilyen sima fújás meg a szinterezés közti különbséget mind kettőnek van előnye is hátránya is,de volt ahol a szinterezést szólták le jobban.Most agyalok,hogy legyen vagy veszek kormányt meg kormány nyakat valami tűrhetőt leginkább normálisabbat aluban láttam.

2018. okt. 31. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!