Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen megbízható, nem túl...

Milyen megbízható, nem túl drága (max.100e Ft) trekking/városi kerékpárt tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

99%-ban város használatra, aszfalton, napi 10-15km.

Magas vagyok, 190cm, 90kg, sajnos sok típusnál nem találok 54-esnél nagyobbat.


2018. dec. 1. 12:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Emeljük az összeget 150e-re, így biztos nagyobb lesz a választási lehetőség. :-)
2018. dec. 1. 13:04
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
trekkinget még ennyiből se ehyszerű találni. Amit mégis, ott maximum az a választási lehetőségwd, hogy megveszed, vagy sem. Választékra ne számíts! Viszont a használtpiacon ennyiből már igen jó cuccokkal szerelt bringákba lehet botlani. Nem kell félni a használt bringáktól, csak át kell nézni rendesen, hogy miért fizetsz.
2018. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Esetleg erről vélemény? :


[link]

2018. dec. 1. 15:49
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Nézd....bicikli. a hátső váltótól eltekintve, mindenből az alapok alapja, a hátsó annál egyetlen fokkal jobb. Mindez megfejelve egy Suntour rugós villával, ami felesleges, de legalább nehéz. Az eredmény egy kb 18 kilós bringa.

Hamar igényed lesz a minőségre, ha minden nap tekerni fogsz.

Az ember hajlamos elcsábulni az árcédula láttán, mondván, "á, nekem elég ez". Én biztos, hogy nem venném meg.

2018. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyjából 150-160e forintig szinte mindegyik ilyen paraméterekkel rendelkezik...

Elhiszem, hogy "jó" kerékpár ennél sokkal jobb cuccokból áll, de nincs pénzem 250-300e-et erre költeni.

2018. dec. 1. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Ezért mondtam, hogy nézz körül a használtpiacon! 150-ből tiptop trekkinget kapsz, félprofi, vagy profi felszereltséggel, amire nem kell majd 1000 kilométerenként egy vagyont költeni.
2018. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem igazán találtam megfelelőt. Sokszor ugyanilyenek vannak hirdetve, mindössze 20-30e forinttal olcsóbban.

Ami pedig valóban profi, azok meg már 200e-nél kezdődnek, határ a csillagos ég.

2018. dec. 1. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyunk egyformák.

Nekem 1993 ban gyártott minőségi bringám van.Minden eredeti rajta,a láncot kivéve azt évente cserélem.

Szóval ha magad tudod szervízelni,a használt is jó választás.

Még annyit télen nyáron nyúzom,éves szinten 3500km teszek meg körülbelül.

2018. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Amikbe belefutottál, azok oyan bringák zömmel, amiknél a tulaj már rájött arra, amiről mi csak beszélgetünk.


Most èppen a két végletet találtad meg, de hidd el, hogy érdemes résen lenni. A használtpuac nyilván nem úgy működik, mint új bringák esetén, hogy kiválasztasz egy típust, azon belül méretet, színt és csak azt kell megkeresni, hogy hol adják kedvezőbb áron.

Ez türelemjáték. Van, hogy èpp többen is kíbálnak jó bringákat, jó áron, van, hogy 2-3 hónapba is beletelik, mire akad egy jó vétel.

2018. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 2. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!