Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes duplafalú kereket...

Érdemes duplafalú kereket venni Mountain Bike-ra?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 18:11
 1/10 TR75 ***** válasza:
100%
Igen. Mindenképpen érdemes. Sokkal erősebb, mint a sima.
2018. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme, mint ahogy az 1. válaszoló is írta. Ha terepen is mész, akkor meg különösen ajánlott. Kellemes ünnepeket!
2018. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esetleg azt nem tudjátok, hogy mennyibe kerül körülbelül? Kellemes ünnepeket!
2018. dec. 22. 19:06
 4/10 TR75 ***** válasza:
Nekem pont most cseréltek egy hátsó felnit (számítsd bele a kerékagyat, meg a küllőket), nyolc rongy volt (igaz, nem mtb). Maga a felni olyan 4000 körül lehetett.
2018. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen . Azt érdemes tudni hogy mikori gép és kell e rajta mást cserélni . Mert ha közel egy bringa árát ráköltöd az idős vasra akkor inkább újat újabbat komolyat vegyél . De az Ebike .hu web a legolcsóbb . Onnét nekem Altrix Warrior volt , 3 éve 4 ezer volt darabja , keményen hajtottam 100 kg körül . De egyszer volt benne hátul 8as . Elől sosem .
2018. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben, még a biciklizős időjárásig eldöntöm, hogy milyet válasszam.

A mostani mtb-m akarom fejleszteni, mert új biciklit már nem szeretnék venni. Első hátsó kereket fogok cserélni (külsőt, belsőt nem kell), és még apróbb dolgokat: markolat, nyereg és láncot fogaskerékkel együtt, mert már eléggé elkoptak.

2018. dec. 22. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még egy kátyúval is beleverem a nyolcast a sima felnibe.

Már nem is használok olyat.

2018. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tükörsima aszfalton használod kizárólag, akkor nincs, de ha mondjuk városban, vagy terepen, akkor mindenképp.
2018. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TR75 ***** válasza:
100%

Figyelembe kell venni a bicajos testsúlyát is.

Amúgy meg a "tükörsima" aszfalt Magyarországon igazi szájenszfiksön kategória, még kizárólag városi használatban is naponta adódnak olyan helyzetek, amikben előny a dupla falú felni, szóval nem túlbiztosítás.

2018. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Nem csak MTB-re. Gyakorlatilag szimplafalú felnivel egyáltalán nem érdemes foglalkozni, hacsak nem vagy haladó mazochista.
2018. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!