Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Decathlon bicikli szervizével kapcsolatban? Érdemes oda biciklit vinni javíttatni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 23. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Megnézném a díjaikat határidőt stb , ha olcsók közelebb van meg nincs más akkor megtenné ....
2018. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tothp ***** válasza:
Hát nem tudom. Vettem egy "menetkész" bicajt ott. Volt még dolgom vele bőven.
2018. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vittem hozzájuk egy onnan származó városi bringát és egy országútit is márciusban hogy felkészítsem a nyárra és nem is drágán vállalták.

Hamar kaptam időpontot, de három napig tartott mire készen lettek.

Az országútin kicserélték a láncot is de valami vacak saját márkásra ami szeptemberre meg is adta magát.

Plusz valahogy nem sikerült pontosan visszatenni a kerekeket és a fékeket.

Szóval a mondás igaz :

Olcsó húsnak híg a leve

2018. dec. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
100%

Az országban van jó pár Decathlon, mindegyikben egy-egy szervizzel. Van, ahol profi szakemberek dolgoznak, van, ahol kontárok.

Szóval a kérdésedre csak azt lehet válaszolni, hogy egyes Decathlonokba érdemes elvinni, másokat viszont inkább messziről kerüld...

2018. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!